open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

27 липня 2012 р.

Справа № 2а/0470/7433/12

          Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Бондар М.В., перевіривши матеріали адміністративного позову Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 45»до Криворізької центральної міжрайонної державної податкової інспекції у Дніпропетровській області про визнання незаконним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація № 45» звернулось до суду з позовом до Криворізької центральної міжрайонної державної податкової інспекції у Дніпропетровській області, в якому просить визнати незаконним та скасувати податкове повідомлення-рішення Криворізької центральної міжрайонної державної податкової інспекції у Дніпропетровській області № НОМЕР_1 від 20.04.2012 року.

Ухвалою суду від 07 липня 2012 р. позовну заяву залишено без руху у зв’язку з недодержанням вимог, встановлених ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) і надано строк для усунення недоліків до 20 липня 2012 року 24.07.2012 року недоліки адміністративного позову позивачем усунено, надано суду, крім іншого, платіжне доручення про сплату судового збору № 2093 від 17.07.2012 року, в якому відсутній напис (помітка) кредитної (банківської) установи «зараховано в дохід бюджету» та не вказано дату зарахування.

Про необхідність дотримання таких вимог при оформленні платіжних доручень про сплату судового збору зазначено, зокрема, в інформаційному листі Державної судової адміністрації України від 10.11.2011 року № 12-6621/11.

Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Справа може бути призначена до судового розгляду.

Керуючись ст.ст. 104-107, 165 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 45» до Криворізької центральної міжрайонної державної податкової інспекції у Дніпропетровській області про визнання незаконним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Призначити справу до розгляду у судовому засіданні на 09.08.12р. о 11:00 у залі судових засідань № 6 в приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Академіка Янгеля, 4, м. Дніпропетровськ.

Зобов`язати відповідача надати суду до судового засідання заперечення проти позову та докази, які в нього є.

Здійснювати розгляд адміністративної справи колегіально, головуючий – суддя Бондар М.В.

Роз’яснити сторонам у справі право заявити клопотання про розгляд справи за їх відсутності в порядку письмового провадження.

Зобов’язати Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація №45» надати суду до судового засідання, яке відбудеться 09.08.2012 року, платіжне доручення про сплату судового збору з написом (поміткою) кредитної (банківської) установи такого змісту: «Зараховано в дохід бюджету ___ грн. (дата)», який має бути скріплений першим і другим підписами посадових осіб, відбитком печатки кредитної (банківської) установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.

Роз’яснити Комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація №45», що відповідно до п.7 ч.1 ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо провадження в адміністративній справі було відкрито за позовною заявою, яка не відповідає вимогам статті 106 цього Кодексу, і позивач не усунув цих недоліків у строк, встановлений судом.

Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов’язки.

Сторони або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного та документа, що засвідчує повноваження їх представників.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

ОСОБА_1

Джерело: ЄДРСР 48881167
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку