open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

Справа №348/1373/15-ц

11 серпня 2015 року м. Надвірна

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

в складі головуючого-судді: Міськевич О.Я.

народних засідателів: Марич Р.Г., Монастирецької Р.М.

секретаря: Боєчко О.Р.

з участю представника заявника: ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Надвірна цивільну справу за заявою Делятинського психоневрологічного інтернату, заінтересована особа: Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації про встановлення опіки та призначення опікуна, -

ВСТАНОВИВ:

Делятинський психоневрологічний інтернат звернувся в суд із заявою, заінтересована особа: Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації про встановлення опіки над недієздатною ОСОБА_2 та призначення їй опікуна.

В судовому засіданні представник Делятинського психоневрологічного інтернату заявив клопотання про заміну заінтересованої особи по справі Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації на виконавчий комітет Делятинської селищної ради як орган опіки та піклування.

Суд, заслухавши пояснення представника заявника, дослідивши письмові докази прийшов до висновку про задоволення клопотання з наступних підстав.

У відповідності до вимог ст. 240 ЦПК України, справи про визнання фізичної особи недієздатною суд розглядає за участю заявника та представника органу опіки та піклування.

Згідно ст. 56 ЦК України, органи, на які покладено здійснення опіки та піклування, їх права та обов"язки щодо забезпечення прав та інтересів фізичних осіб, які потребують опіки та піклування, встановлюються законом та іншими нормативно-правовими актами.

Відповідно до ст. 34 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" серед повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері соціального захисту населення названо вирішення у встановленому законодавством порядку питань опіки та піклування.

Органами, які приймають рішення щодо опіки та піклування, є районні, районні в містах Києві та Севастополі державні адміністрації, виконавчі комітети міських, районних у містах, сільських, селищних рад. Безпосереднє ведення справ щодо опіки та піклування покладається у межах їх компетенції на відповідні відділи й управліннямісцевої державної адміністрації районів, районів міст Києва і Севастополя, виконавчих комітетів міських чи районних у містах рад. У селищах і селах справами опіки і піклування безпосередньо відають виконавчі комітети сільських і селищних рад.

Керуючись ст.ст. 26, 35, 36, 240 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Замінити заінтересовану особу Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації по справі за заявою Делятинського психоневрологічного інтернату про встановлення опіки та призначення опікуна на виконавчий комітет Делятинської селищної ради як орган опіки та піклування.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Міськевич О.Я.

Народні засідателі: Марич Р.Г.

ОСОБА_3

Джерело: ЄДРСР 48196495
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку