open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua

У Х В А Л А

04.08.2015 р.                     про зупинення провадження по справі           №820/7046/15

Харківський окружний адміністративний суд у колегіальному складі: головуючого судді Чудних С.О., суддів: Кучми ЮВ., Лук'яненко М.О., розглянувши у порядку письмового провадження в приміщенні суду клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 Мамаду до Державної міграційної служби України, третя особа - Головне управління Державної міграційної служби України в Харківській області про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії,

В С Т А Н О В И В :

Позивач , ОСОБА_1 Мамаду, звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовною заявою, в якій просить суд скасувати рішення Державної міграційної служби України від 22.06.2015 року №17-15 про відхилення скарги ОСОБА_1 Мамаду на рішення територіального органу Державної міграційної служби про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту; зобов'язати Державну міграційну службу України повторно розглянути скаргу ОСОБА_1 Мамаду на наказ Головного управління Державної міграційної служби України у Харківській області № 85 від 17.04.2015 року.

На адресу суду від представника відповідача надійшло клопотання вх.№01-23/41136/15 про зупинення провадження по справі, у зв'язку із необхідністю додаткового часу для підготовки письмових заперечень та належним чином завіреної копії особової справи позивача.

Сторони у судове засідання не прибули, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, заяв про відкладення розгляду справи до суду не надавали.

Враховуючи, що сторони належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду клопотання, враховуючи положення статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суду дійшла висновку про можливість розгляду клопотання про зупинення провадження в порядку письмового провадження.

Розглянувши матеріали справи та клопотання представника відповідача, колегія суду зазначає наступне.

Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд зупиняє провадження у справі за наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, до терміну, встановленого судом.

З метою забезпечення повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи та у зв’язку з необхідністю надання часу представнику відповідача для підготовки додаткових доказів по справі, суд приходить до висновку про необхідність зупинення провадження у справі за вищезазначеним позовом.

Керуючись п. 4 ч. 2 ст. 156, 160 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

У Х В А Л И В:

1. Клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі № 820/7046/15 - задовольнити.

2. Зупинити провадження у справі за адміністративним позовом позовом ОСОБА_1 Мамаду до Державної міграційної служби України, третя особа - Головне управління Державної міграційної служби України в Харківській області про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії до надання доказів по справі.

3. Зобов'язати відповідача надати до суду письмові заперечення проти позову, належним чином засвідчену копію особової справи ОСОБА_1 Мамаду.

4. Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

5. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Якщо апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя                                                                       С.О. Чудних

Суддя                                                                       Ю.В.Кучма

Суддя                                                                       М.О.Лук'яненко

Джерело: ЄДРСР 48057546
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку