open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 2-а-09161730/11

У Х В А Л А

15 квітня 2011 року м.Тлумач

Суддя Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Гавриш Я.М. ознайомившись з матеріалами за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Тлумацькому районі про визнання неправомірними дій УПФ України в Тлумацькому районі щодо нарахування та виплати за період з 14.10.2010р. та надалі щомісячного підвищення до пенсії менше встановленого дітям війни ст.6 ЗУ “Про соціальний захист дітей війни” розміру 30% мінімальної пенсії за віком та зобов’язання відповідача провести перерахунок та виплатити підвищення до пенсії, отриманої за період з 14.10.2010р. та надалі, з доведенням цих платежів до рівня встановленого дітям війни ст.6 ЗУ “Про соціальний захист дітей війни” розміру 30% мінімальної пенсії за віком, щомісячно, -

в с т а н о в и в :

Позивач 14.04.2011 року звернувся до Тлумацького районного суду з  вищезазначеним адміністративним позовом.

Позовна заява подана з дотриманням вимог передбачених ст.ст.104-106 КАС України, в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом.

Керуючись ст.ст. 107, 183-2  КАС України, - 

У Х В А Л И В :

Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Тлумацькому районі про визнання неправомірними дій УПФ України в Тлумацькому районі щодо нарахування та виплати за період з 14.10.2010р. та надалі щомісячного підвищення до пенсії менше встановленого дітям війни ст.6 ЗУ “Про соціальний захист дітей війни” розміру 30% мінімальної пенсії за віком та зобов’язання відповідача провести перерахунок та виплатити підвищення до пенсії, отриманої за період з 14.10.2010р. та надалі, з доведенням цих платежів до рівня встановленого дітям війни ст.6 ЗУ “Про соціальний захист дітей війни” розміру 30% мінімальної пенсії за віком, щомісячно. Відповідно до ч.3 ст.183-2 КАС України роз’яснити  відповідачу право у десятиденний строк з дня одержання копії цієї ухвали та копій документів подати письмові заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову безпосередньо до канцелярії суду. Відповідачу повідомити суд про всі відомі йому рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору. Справа буде розглянута суддею одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

У разі якщо за результатами розгляду поданого відповідачем заперечення суд прийде до висновку про неможливість ухвалення законного і обгрунтованого судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, справа буде розглядатись за загальними правилами цього Кодексу.

Копію ухвали разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів негайно надіслати відповідачу.

Роз'яснити особам, які беруть участь у справі,  що вони мають права і обов'язки, визначені ст.ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 47719625
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку