open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Номер провадження 1-кп/754/552/15

Справа № 754/10646/15-к

У Х В А Л А

Іменем України

27 липня 2015 року

Місто Київ

Деснянський районний суд м.Києва в складі :

головуючий - суддя Котович О.Л.,

секретар - Опішняк М.П.,

з участю прокурора Горкавої В.В.,

обвинуваченого ОСОБА_2,

потерпілого ОСОБА_3,

провівши в залі суду відкрите підготовче судове засідання за обвинувальним актом у кримінальному провадженні № 12015100030004818 за ч.1 ст.286 КК України відносно

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Києва, громадянина України, зареєстрованого і проживаючого в АДРЕСА_1, не судимого,

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА _2 обвинувачений в тому, що 26 квітня 2015 року біля 16 годин 25 хвилин в м.Києві керував транспортним засобом - автомобілем марки "Форд Скорпіо" з номерним знаком НОМЕР_1, на вул.Бальзака, 7 виїзджав на дорогу з автозаправної станції в напрямку вул.Каштанової, порушив вимоги п.1.3, підпункту "б" п.2.3, п.10.2 Правил дорожнього руху, вимоги дорожнього знаку 2.1 "Дати дорогу", не дав дорогу мотоциклу "Suzuki SV 400S" з номерним знаком НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_3, який рухався від вул.Каштанової в напрямку пр.Ватутіна, в результаті чого відбулось зіткнення згаданих транспортних засобів, а водій ОСОБА_3 отримав при цьому середньої тяжкості тілесне ушкодження у вигляді закритої травми хребта - компресійного перелому першого поперекового хребця.

Виконавши вимоги, передбачені статтями 342-350 КПК України, суд не проводить далі судовий розгляд і закриває провадження з наступних підстав.

Згідно п.2 ч.3 ст.314 КПК України суд закриває провадження у випадку встановлення певних підстав, зокрема, передбачених ч.2 ст.284 КПК України.

Згідно п.1 ч.2 ст.284 КПК України кримінальне провадження закривається судом у зв'язку зі звільненням особи від кримінальної відповідальності.

В судовому засіданні потерпілий заявив клопотання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності на підставі ст.46 КК України внаслідок примирення.

Обвинувачений не заперечує проти звільнення від кримінальної відповідальності з запропонованих підстав.

Згідно ч.4 ст.286 КПК України при здійсненні судового провадження за обвинувальним актом і зверненні сторони кримінального провадження до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності обвинуваченого, суд має невідкладно розглянути таке клопотання.

Згідно ч.1 ст.285 КПК України особа звільняється від кримінальної відповідальності у випадках, передбачених законом України про кримінальну відповідальність.

Згідно ст.46 КК України особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості або необережний злочин середньої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилась з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

В обвинувальному акті слідчий зазначив, що обвинувачений не судимий, і це в суді підтвердив прокурор.

Згідно ст.12 КК України інкримінований обвинуваченому злочин віднесений до злочинів невеликої тяжкості.

Згідно п.1 ч.2 ст.412 КПК України судове рішення підлягає скасуванню, коли провадження в кримінальній справі не було закрито судом за наявності підстав для закриття.

Закон не покладає на суд обов'язок перевірки ступеня примирення потерпілого з обвинуваченим і обсягу відшкодування завданих збитків.

Згідно реєстру матеріалів досудового розслідування заходи забезпечення кримінального провадження не застосовувались і запобіжний захід обвинуваченому не обирався.

Роз'яснивши учасникам кримінального провадження правові наслідки задоволення клопотання потерпілого, вислухавши думку прокурора, керуючись ст.ст.350, 284, 285, 286 КПК України, суд

УХВАЛИВ :

Закрити кримінальне провадження № 12015100030004818 за ч.1 ст.286 КК України відносно ОСОБА_2 і звільнити його від кримінальної відповідальності у зв'язку з примиренням з потерпілим.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційного суду м.Києва через Деснянський районний суд м.Києва протягом 7 днів з дня її оголошення.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подачу апеляційної скарги за відсутності такої скарги, а при оскарженні ухвали - після постановлення ухвали апеляційним судом при відхиленні апеляції.

Ухвала, яка набрала законної сили, обов'язкова для осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, а також для усіх фізичних та юридичних осіб, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх службових осіб, і підлягає виконанню на всій території України.

Головуючий :

Джерело: ЄДРСР 47433613
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку