open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Номер провадження 1-кп/754/366/15

Справа № 754/19005/14-к

У Х В А Л А

Іменем України

25.05.2015 року

Деснянський районний суд м. Києва в складі: головуючого - судді Панасюка О.Г., при секретарі Кучинському Я.Ю.; за участю прокурора Каращука Ю.І., потерпілої ОСОБА_1, представника потерпілої ОСОБА_2, захисника ОСОБА_3, обвинуваченого ОСОБА_4,

провівши підготовче судове засідання у кримінальному провадженні відносно:

ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянина України, проживаючого в АДРЕСА_1, зареєстрованого в АДРЕСА_2

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 286 КК України, -

Встановив:

Обвинувальний акт з додатками відносно ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 286 КК України, надійшов до Деснянського районного суду м. Києва 14 травня 2015 року з прокуратури м. Києва.

Прокурор просить постановити ухвалу про призначення судового розгляду на підставі обвинувального акту, вважаючи, що під час досудового розслідування були дотримані всі вимоги КПК України, підстав для закриття провадження чи повернення обвинувального акту не вбачає, потерпіла та її представник підтримали думку прокурора.

Обвинувачений та захисник заперечили, щодо призначення справи до розгляду, пояснюючи тим, що обвинувальний складений поза строками досудового розслідування та те, що реєстр не відповідає вимогам КПК України.

Виконавши вимоги статей 342-345 КПК України, з'ясувавши в учасників судового провадження їх думку щодо можливості призначення судового розгляду, суд повертає обвинувальний акт прокурору з наступних підстав.

Так, звернення прокурора до суду з обвинувальним актом, відповідно до пункту 3 частини другої статті 283 КПК України, є однією із форм закінчення досудового розслідування, яке виконується в строки, передбачені статті 219 КПК України.

Як вбачається з матеріалів провадження, ОСОБА_4 було повідомлено про підозру 7 жовтня 2014 року, 19 листопада обвинувальний акт надійшов до Деснянського районного суду м. Києва. Ухвалою Деснянського районного суду м. Києва від 3 грудня 2014 року, залишеною без змін ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 25 грудня 2014 року, обвинувальний акт повернуто прокурору. Листом апеляційного суду від 26 грудня 2014 року обвинувальний акт повернуто до прокуратури м. Києва.

Відповідно до реєстру матеріалів досудового розслідування доданому до обвинувального акту, з клопотанням про продовження строків досудового розслідування, у встановленому законом порядку, слідчий або прокурор не звернулися, у той же час прокурором обвинувальний акт був направлений до суду 14 травня 2015 року, тобто поза встановлені КПК України строки.

Крім того, відповідно статті 293 КПК України, прокурор під розписку зобов'язаний надати копію обвинувального акту та реєстру матеріалів досудового розслідування підозрюваному, проте в судовому засіданні встановлено, що реєстр матеріалів досудового розслідування вручений стороні захисту відмінний від того, що знаходиться в суді в матеріалах провадження.

Призначення судового розгляду за наявності викладених вище недоліків і порушень закону з їх усуненням прокурором на наступних стадіях провадження законом не передбачено.

На підставі викладеного, керуючись статтями 314, 369, 372 КПК України, суд, -

Ухвалив:

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні №12013110000001163 за частиною першою статті 286 КК України відносно ОСОБА_4 повернути прокурору відділу прокуратури м.Києва Каращуку Ю.І.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційного суду м.Києва через Деснянський районний суд м. Києва протягом 7 днів з дня її оголошення, особою, яка перебуває під вартою - протягом 7 днів з моменту отримання копії ухвали, особою, яка не викликалась в суд - протягом 7 днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подачу апеляційної скарги за відсутності такої скарги, а при оскарженні ухвали - після постановлення ухвали апеляційним судом про відхилення апеляційної скарги.

Ухвала, яка набрала законної сили, обов'язкова для осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, а також для усіх фізичних та юридичних осіб, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх службових осіб, і підлягає виконанню на всій території України.

Головуючий:

Джерело: ЄДРСР 47433375
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку