open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"17" серпня 2010 р.

справа № 2а-15/2009

Колегія суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді:                    Нагорної Л.М.

          суддів:                     Суховарова А.В. Чепурнова Д.В.

при секретарі судового засідання:          Овчинніковій Ю.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську апеляційну скаргу ОСОБА_1

на постанову Енергодарського міського суду Запорізької області від 21 жовтня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Енергодарської міської ради, третіх осіб –Комунального підприємства «Виробничий комбінат «Тепловодоканал», Комунального підприємства «Підприємство комунальної власності»про визнання незаконними рішень та їх скасування, -

в с т а н о в и л а:

Постановою Енергодарського міського суду Запорізької області від 21 жовтня 2008 року у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 про скасування рішень відповідача від 14.09.2006 року «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення № 200, № 201 від 14.09.2006 року «Про встановлення тарифів на теплопостачання», № 215 від 20.09.2006 року «Про затвердження тимчасових норм водоспоживання та водовідведення для населення», № 232 від 12.10.2006 року «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»було відмовлено та стягнуто з позивача вартість судової експертизи у розмірі 3000 гривен.

Не погоджуючись з постановою суду першої інстанції в частині стягнення з нього вартості судової експертизи, ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, в якій, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, просив змінити постанову суду першої інстанції, скасувавши її в частині стягнення з нього вартості судової експертизи у сумі 3000 гривень.

Про приєднання до апеляційної скарги подано заяви Житлово-експлуатаційної контори №2 м.Світловодська та Світловодська житлово-експлуатаційна контора №5..

02 серпня 2010 року до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від Енергодарського міського управління юстиції реєстрації актів цивільного стану надійшов витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про смерть, відповідно до якого, ОСОБА_1 помер 10 липня 2010 року (а.с.110-111).

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 157 КАС України, суд закриває провадження у справі в разі смерті особи, яка була стороною у справі. За таких обставин, відповідно до частини 2 статті 203 КАС України, постанова суду першої інстанції має бути визнана нечинною.

Керуючись статтею 203 КАС України, колегія суддів, -

у х в ал и л а:

Постанову Енергодарського міського суду Запорізької області від 21 жовтня 2008 року у справі № 2а-15/09 – визнати нечинною.

Провадження у справі закрити.

Ухвала Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного суду України протягом двадцяти днів.

Головуючий:                                                                                Л.М.Нагорна

Судді :                                                                                          Д.В.Чепурнов

                                                                                                    ОСОБА_2

Джерело: ЄДРСР 47290702
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку