open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 740/2816/15

Провадження № 2/740/907/15

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 липня 2015 року м.Ніжин

Ніжинський міськрайонний суд

в складі судді - Куровського Ю.В.

при секретарі - Олійник Ю.М.

у відкритому судовому засіданні в м.Ніжин розглянув цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей,

В С Т А Н О В И В

Позивач звернулась в суд з позовом про стягнення з відповідача аліменти у твердій грошовій сумі у розмірі 1032 гривень щомісяця на утримання кожної дитини, а саме сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, посилаючись на те, що вона перебуває з відповідачем у зареєстрованому шлюбі з 11.06.2014 року.

Від шлюбу з відповідачем вони мають двох неповнолітніх дітей – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Після народження дітей психологічний клімат в сім»ї погіршився, оскільки відповідач не піклувався про створення нормальних сімейних стосунків. З 14 лютого 2014 року відповідач припинив сумісне життя з нею. З цього часу він участі у вихованні дітей не бере, коштів на їх утримання не надає та не обіцяє надавати в майбутньому. Діти повністю знаходяться на її утриманні та утриманні її мами, оскільки вона знаходиться у відпустці по догляду за дітьми. Інших дітей окрім їхніх спільних, а також непрацездатних батьків відповідач не має.

Відповідач на даний час не працює, має не постійний, не регулярний дохід, стан його здоров»я дозволяє йому працювати.

Відповідач позовні вимоги визнав частково.Він пояснив,що не заперечує проти стягнення аліментів на утримання його дітей,але просить врахувати що він ніде не працює,визначена позивачем сума аліментів не є для нього підйомно.Він погоджується на стягнення з нього аліментів в розмірі 1/3 частини його доходів.

Суд, вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи вважає,що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.Сторони мають двох неповнолітніх дітей – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 і зобов»язані їх утримувати. Діти перебувають на утриманні позивачки, а відповідач не надає належної матеріальної допомоги на утримання синів, хоча зобов»язаний приймати участь в їх утриманні.Суд вважає,що відповідно до вимог ст.184 СК України розмір аліментів у твердій грошовій сумі визначається якщо відповідач має нерегулярний,мінливий дохід.Приймаючи до уваги,що відповідач ніде не працює і взагалі немає доходу,матеріальний стан сторін суд вважає,що розмір аліментів слід визначити в частках до доходу відповідача.

Керуючись ст.ст.180,182 СК України,

В И Р І Ш И В

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер – НОМЕР_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, ОвдіївськаАДРЕСА_1, не працюючого на користь ОСОБА_1

Олександрівни, ІНФОРМАЦІЯ_4, жительки м.Ніжин, провулок Лісовий, б.22 аліменти в розмірі 1/3 частини всіх його доходів щомісячно,але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на утримання дітей - сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Стягнення аліментів розпочати з 25 червня 2015 року і продовжувати до досягнення  дітьми повноліття.  

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в розмірі 243 грн. 60 коп.

Рішення в частині стягнення аліментів в розмірі платежу за один місяць піддати негайному виконанню.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Чернігівської області в 10 денний строк.

Суддя Ю.В.Куровський

Джерело: ЄДРСР 46627073
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку