open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Заставнівський районний суд Чернівецької області

Справа №: 716/763/15-п

П О С Т А Н О В А

23.06.2015 року суддя Заставнівського районного суду Чернівецької області   Пухарєва О.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Заставнівського РВ УМВС України в Чернівецькій області відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки м. Чернівці, вул. Стасюка, 7-А/61, Чернівецької області, продавця магазину «Вікторія», раніше до адміністративної відповідальності не притягалася, про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.173 КУпАП,

В С Т А Н О В И Л А:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, ОСОБА_1 11.03.2015 року біля 11 год. 20 хв. в м. Заставна в приміщенні Заставнівського районного суду ображала нецензурними словами ОСОБА_2, чим вчинила дрібне хуліганство, порушивши вимоги ст.173 КУпАП.

Згідно ст. 173 КУпАП, відповідальність передбачена за дрібне хуліганство, тобто нецензурну лайку в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян.

Правопорушниця ОСОБА_1 в суді свою вину не визнала, пояснила, що 11.03.2015 року біля 11 год. 20 хв. дійсно перебувала в м. Заставна в приміщенні Заставнівського районного суду, але не ображала нецензурними словами ОСОБА_2Г, але погрожувала їй фізичною розправою під час словесної суперечки.

Проте, вина ОСОБА_1 підтверджується дослідженими в судовому засіданні протоколом про адміністративне правопорушення серії ЧВ №025425 від 18.03.2015 року, протоколом прийняття заяви про вчинене кримінальне правопорушення (або таке, що готується) від 11.03.2015р., письмовими поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, з яких вбачається, що ОСОБА_1 висловлювалася нецензурними словами у приміщенні суду та погрожувала розправою ОСОБА_2, чим порушила громадський порядок.

Вислухавши пояснення правопорушниці, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП.

Згідно ч.2 ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до КУпАП чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про корупційне правопорушення.

Відповідно до п.7 ч.1 ст.247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю, у зв’язку із закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених  статтею 38 КУпАП.

З протоколу про адміністративне правопорушення вбачається що, ОСОБА_1 вчинила дане правопорушення 11.03.2015 року. З штампу про реєстацію адміністративного матеріалу вбачається, що він надійшов до Заставнівського районного суду 23.06.2015 року. Отже, на момент розгляду справи в суді сплив передбачений законодавством 3-х місячний строк, в зв’язку з чим адміністративне стягнення не може бути накладено, а провадження по справі слід закрити.

Керуючись ст.ст. 38, 173, 247, 283-284 КУпАП,-

П О С Т А Н О В И Л А:

Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.173 КУпАП закрити у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернівецької області через Заставнівський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення.

Суддя Пухарєва О.В.

Джерело: ЄДРСР 46515333
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку