open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14.02.2015

Справа № 744/162/15-ц

Провадження № 6/744/61/2015

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 лютого 2015 року Семенівський районний суд Чернігівської області у складі:

головуючого – судді Поповича В. В.,

при секретарі Токаревій Г.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Семенівка Чернігівської області подання старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Семенівського районного управління юстиції Чернігівської області про встановлення тимчасового обмеження боржнику, ОСОБА_1, у праві виїзду за межі України до виконання ним своїх зобов’язань,-    

В С Т А Н О В И В  :

До Семенівського районного суду надійшло подання старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Семенівського районного управління юстиції Чернігівської області про встановлення тимчасового обмеження ОСОБА_1 у праві виїзду за межі України до виконання нею своїх зобов’язань.

На виконанні відділу державної виконавчої служби Семенівського районного управління юстиції знаходиться зведене виконавче провадження № 46300822 з виконання виконавчих листів № 744/1203/13-ц, № 744/12/14 виданих 01.08.2014 року про стягнення з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, на користь ОСОБА_2 боргу на суму 32947 гривень 07 копійок.

Станом на 13 лютого 2015 року у боржника виникла заборгованість в розмірі 36241 гривня 78 копійок, включаючи виконавчий збір. З часу відкриття виконавчого провадження боржником борг взагалі не сплачувався.

Даний борг свідчить про ухилення боржника від виконання зобов’язань, покладених на неї відповідним рішенням. ОСОБА_1 є громадянкою України.

Згідно пункту 5 частини першої статті 6 Закону України “Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України” передбачено, що у разі, якщо громадянин України ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовими рішеннями або рішеннями інших органів йому може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон.

Відповідно до пункту 8 статті 19 Закону України „Про державну прикордонну службу України" встановлено, що на Державну прикордонну службу відповідно до визначених законом завдань покладається, зокрема, запобігання та недопущення в"їзду в Україну або виїзду з України осіб, яким згідно з законодавством не дозволяється в'їзд в Україну або яких тимчасово обмежено у праві виїзду з України, у тому числі згідно з дорученнями правоохоронних органів.

Наявність у ОСОБА_1 невиконаних зобов'язань, покладених на неї відповідним рішенням є підставою для обмеження її у праві виїзду за межі України.

У судове засідання представник відділу державної виконавчої служби Семенівського районного управління юстиції Чернігівської області не з’явився, просив у поданні розглянути його негайно без участі державного виконавця.

Суд, вивчивши матеріали подання, приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.  

    Відповідно до ст. 6 Закону України “Про порядок виїзду з України та в’їзд в Україну громадян України” встановлено, що громадянину України може бути тимчасово відмовлено у видачі паспорта або громадянину України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, зокрема у випадках, якщо діють неврегульовані аліменти, договірні чи інші невиконані зобов’язання – до виконання зобов’язань або розв’язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов’язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, або він ухиляється від виконання зобов’язань, покладених на нього рішеннями суду – до виконання зобов’язань.

Згідно ч. 1 ст. 377-1 ЦПК України питання про тимчасове обмеження боржника – фізичної особи або керівника боржника – юридичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішується судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби за поданням державного виконавця, погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби.

На   підставі   викладеного,   керуючись ст. ст.  217, 3771 Цивільного процесуального кодексу України, Закону   України   “Про виконавче провадження” суд, -

У Х В А Л И В :

    Подання старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Семенівського районного управління юстиції Чернігівської області про встановлення тимчасового обмеження боржнику, ОСОБА_1, у праві виїзду за межі України до виконання нею своїх зобов’язань – задовольнити.  

Тимчасово обмежити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 громадянку України, індивідуальний реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, у праві виїзду за межі України до виконання нею своїх зобов’язань без вилучення паспортного документа.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Чернігівської області через Семенівський районний суд Чернігівської області шляхом подачі в п’ятиденний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги. При постановленні ухвали без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя: В. В. Попович

Джерело: ЄДРСР 46437441
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку