open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

09.07.2015

Справа

№607/6961/15-ц

Тернопільський

міськрайонний суд Тернопільської області у складі:

головуючого судді Сташків Н.М.,

народних засідателів Криворучка М.О., Кіцану А.Л.,

за участі секретаря судового засідання Рихліцької О.А.,

з участю:

заінтересованої особи ОСОБА_1,

представника заінтересованої особи Герасимів М.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тернополі заяву ОСОБА_3 про ухвалення додаткового рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник ОСОБА_3 звернувся до суду з заявою про ухвалення додаткового рішення в цивільній справі за заявою ОСОБА_3, заінтересовані особи - служба у справах дітей Тернопільської районної державної адміністрації, ОСОБА_1, ОСОБА_4, Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільського районного управління юстиції Тернопільської області, про усиновлення дитини. Просить змінити прізвище матері в актовому записі про народження ОСОБА_5 з ОСОБА_5 на ОСОБА_5. Обгрунтовує заяву тим, що втрачені оригінали документів, які підтверджують зміну її прізвища та є складність у їх витребуванні.

В судовому засіданні заінтересована особа ОСОБА_1 та представник заінтересованої особи Герасимів М.Г. пояснили, що вважають заяву підставною та просили її задовольнити.

Вирішуючи заяву ОСОБА_3, суд бере до уваги такі обставини:

Рішенням Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 22 травня 2015 року заяву ОСОБА_3 задоволено. Оголошено ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України усиновлювачем ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженки с. Ігровиця Тернопільського району Тернопільської області. Зобов'язано Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільського районного управління юстиції Тернопільської області внести зміни в актовий запис про народження ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2, зроблений 28 квітня 2009 року за №04 Ігровицькою сільською радою Тернопільського району Тернопільської області, а саме: у графі "прізвище" записати - ОСОБА_5, у графі ''по батькові'' - ОСОБА_5, у графі ''батько'' - ОСОБА_3, громадянин України.

Саме такі вимоги були викладені в заяві ОСОБА_3 в заяві про усиновлення дитини.

Вимог про зміну прізвища матері дитини в свідоцтві про народження дитини не заявлялися.

Відповідно п. 1 ч. 1 ст. 220 ЦПК України, якщо стосовно якої-небудь позовної вимоги, з приводу якої сторони давали пояснення і подавали докази, судом не ухвалено рішення, суд вправі ухвалити додаткове рішення.

Складність чи неможливість отримання документів, які підтверджують факт зміни прізвища ОСОБА_1, не є підставою для ухвалення судом додаткового рішення. В разі порушення прав та інтересів ОСОБА_1 вона вправі звертатися за їх захистом у встановленому законом порядку. Вимог про зміну відомостей про матір дитини у свідоцтві про народження дитини при розгляді судом справи про усиновлення заявлено не було.

З наведеного слідує, щовимоги заявника ОСОБА_3 судом розглянуті в повному обсязі, з їх приводу ухвалено рішення, заяву задоволено повністю. Таким чином відсутні підстави для ухвалення додаткового рішення відповідно до ст.220 ЦПК України, позаяк рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 22 травня 2015 року ухвалено стосовно всіх вимог, з приводу яких сторони подавали докази і давали пояснення.

На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 210, 220, п. 11 ч. 1 ст. 293, ч. 2 ст. 294 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

У задоволенні заяви ОСОБА_3 про ухвалення додаткового рішення - відмовити.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження. Апеляційна скарга подається Апеляційному суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя

Народні засідателі

Джерело: ЄДРСР 46405071
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку