open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 461/15774/13-к

Провадження № 1-кс/461/6325/13

УХВАЛА

про проведення обшуку

26.12.2013                                                                                                     м.Львів

Слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова Стрельбицький В.В., розглянувши клопотання слідчої СВ Галицького РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області ОСОБА_1 про надання тимчасового доступу до речей та документів,

в с т а н о в и в :

Слідчим відділом Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області проводиться досудове розслідування кримінального правопорушення за №12013150050004488, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.176 КК України.

Слідчим СВ Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_1, за погодженням прокурора прокуратури Галицького району м.Львова ОСОБА_2, звернулась в суд з клопотанням, про надання дозволу на проведення обшуку у нежитлових приміщеннях №1, 2 по вул. Шпитальній, 17 у м.Львові, право власності на які належить ОСОБА_3, з метою відшукання неліцензійних копії комп’ютерних програм, авторські права на які належать «Adobe Systems Inc.», комп’ютерної техніки, на якій встановлено копії таких програм, речей та документів, які підтверджують факт використання у діяльності ПП «Зовнішня реклама» та інших суб’єктів господарювання неліцензійних копій комп’ютерних програм, авторські права, які належить «Adobe Systems Inc.» (з можливістю їх вилучення), які мають значення для встановлення наявності чи відсутності фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.

Відповідно до ст.234 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Дослідивши матеріали клопотання, вважаю, що клопотання підлягає до часткового задоволення та слід надати згоду на проведення обшуку, так як доводи, викладені слідчим достатньо обґрунтовують необхідність його проведення. Разом з тим, слідчим належним чином не вмотивована необхідність вилучення предметів і речей, в зв’язку з чим клопотання в цій частині задоволенню не підлягає, що не позбавляє слідчого звернутись з відповідним клопотання до слідчого судді після проведення обшуку.

          Керуючись ст.234,235 КПК України, слідчий суддя

у х в а л и в :

          Клопотання задоволити частково.

Надати згоду слідчому СВ Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області ОСОБА_1 на проведення обшуку у нежитлових приміщеннях №1, 2 по вул. Шпитальній, 17 у м.Львові, право власності на які належить ОСОБА_3, з метою відшукання неліцензійних копії комп’ютерних програм, авторські права на які належать «Adobe Systems Inc.», комп’ютерної техніки, на якій встановлено копії таких програм, речей та документів, які підтверджують факт використання у діяльності ПП «Зовнішня реклама» та інших суб’єктів господарювання неліцензійних копій комп’ютерних програм, авторські права, які належить «Adobe Systems Inc.», які мають значення для встановлення наявності чи відсутності фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.

          Строк дії ухвали – один місяць з дня постановлення.

Ухвалу слідчого судді оскарженню не підлягає.

          Слідчий суддя Стрельбицький В.В.

Джерело: ЄДРСР 46398706
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку