open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 663/2325/14-п

Провадження № 3/663/918/14

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 серпня 2014 року           м. Скадовськ

Суддя Скадовського районного суду Херсонської області Ведмідська Н.І., розглянувши матеріали, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, не працюючого,

за ч.1 ст. 173-2 КУпАП, -

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА _1 18 липня 2014 року приблизно о 10 год. 55 хвл., знаходячись за адресою: Херсонська область, Скадовський район, с. Красне, вул. Комунарів, буд. №12, вчинив сімейну сварку по відношенню до своєї матері гр. ОСОБА_2, в ході якої висловлювався в її адресу нецензурною лайкою, чим вчинив психологічне насильство в сім’ї, за що передбачена адміністративна відповідальність ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав, з викладеним в протоколі погодився та щиро розкаявся.

Крім цього вина ОСОБА_1 підтверджується наступними матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення серії ХН № 009896 від 19.07.2014 року, рапортом оперативного чергового Скадовського РВ УМВС України в Херсонській області ОСОБА_3 від 18.07.2014 року, протоколом прийняття заяви про вчинене кримінальне правопорушення від 12.07.2014 року, письмовим поясненням ОСОБА_2 від 18.07.2014 року, яка підтвердила факт вчинення щодо неї психологічного насильства, особистим письмовим поясненням ОСОБА_1, згідно якого він підтвердив факт вчинення сімейної сварки по відношенню до своєї матері ОСОБА_2

Обставин які обтяжують відповідальність не встановлено.

Обставиною, що пом’якшує відповідальність за адміністративне правопорушення слід вважати щире каяття.

Дослідивши матеріали справи та заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, вважаю за необхідне притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, та піддати його адміністративному стягненню.

Керуючись ч.1 ст. 173-2, ст. 283, п.1 ч.1 ст.284 КУпАП,-

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА _1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 51 (п’ятдесят одна) грн. на користь держави.

Стягнути, з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, судовий збір в розмірі 36 (тридцять шість) грн. 54 коп. на користь держави.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або прокурором до Апеляційного суду Херсонської області через Скадовський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя Скадовського

районного суду                                                                       ОСОБА_4

Строк пред'явлення до виконання три місяці.

Джерело: ЄДРСР 45178729
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку