open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 2-а-4987/10/0270

У Х В А Л А

24 липня 2012 року

м . Вінниця

Суддя -доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду ОСОБА_1, розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_2 до Управління міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області, Чечельницького РВ УМВС України у Вінницькій області про зобов'язання вчинити дії , -

В С Т А Н О В И В :

В грудні 2010 року ОСОБА_2 звернувся до Вінницького окружного адміністративного суду з позовом до Управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області (відповідач 1, УМВС України у Вінницькій області), Чечельницького районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області (відповідач 2, Чечельницький РВ УМВС України у Вінницькій області) про зобов’язання відповідача 1 нарахувати на виплатити грошове забезпечення за час вимушеного прогулу за період з 05.01.2007 року по 16.04.2010 року.

Постановою Вінницького окружного адміністративного суду від 04.01.2011 року позовні вимоги задоволено частково, а саме визнано протиправною бездіяльність Чечельницького районного відділу УМВС України у Вінницькій області щодо не нарахування та не виплати ОСОБА_2 середнього заробітку за час вимушеного прогулу та зобов"язано Чечельницький районний відділ УМВС України у Вінницькій області нарахувати та виплатити ОСОБА_2 середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 18.05.2008 року по 16.04.2010 року. В решті позову відмовлено.

Не погоджуючись з вищезазначеною постановою, відповідач 1- УМВС України у Вінницькій області оскаржив її в апеляційному порядку.

За результатом апеляційного розгляду, постановою Вінницького апеляційного адміністративного суду від 15 лютого 2012 року, апеляційну скаргу задоволено частково, постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 04 січня 2011 року скасовано та прийнято нову постанову, якою позовні вимоги позивача задоволено, а саме, визнано протиправною бездіяльність Чечельницького РВ УМВС України у Вінницькій області щодо не нарахування та не виплати ОСОБА_2 середнього заробітку за час вимушеного прогулу та середнього заробітку за час затримки виплати заробітної плати; зобов"язано Чечельницький РВ УМВС України у Вінницькій області нарахувати та виплатити ОСОБА_2 середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 05.01.2007 року - по 18.05.2009 року та середній заробіток за час затримки виплати заробітної плати за період з 19.05.2009 року по 16.04.2010 року.

25.05.2011 року відповідач звернувся до суду з заявою про роз"яснення рішення суду в порядку ст. 170 КАС України, у зв"язку з чим, судом апеляційної інстанції направлено запит до Вінницького окружного адміністративного суду про витребування справи №2-а- 4987/10/0270.

Відповідно до ч.3 ст. КАС України суд розглядає заяву про роз'яснення судового рішення протягом десяти днів із повідомленням заявника (особи, яка бере участь у справі, державного виконавця, які звернулися із заявою про роз'яснення судового рішення) та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розглядові заяви про роз'яснення рішення.

Враховуючи, що 23.07.2012 року справа №2-а-4987/10/0270 надійшла до Вінницького апеляційного адміністративного суду, розгляд заяви відповідача про роз"яснення рішення суду слід призначити до розгляду.

Керуючись ст.170 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В :

Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області, Чечельницького РВ УМВС України у Вінницькій області про зобов'язання вчинити дії до апеляційного розгляду на 04 вересня 2012 року о 12 год. 15 хв. в залі судового засідання № 3 Вінницького апеляційного адміністративного суду (м. Вінниця, вул. Островського, 14), про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.           

          Суддя-доповідач                                                   ОСОБА_1

Джерело: ЄДРСР 45174716
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку