open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 0909/3782/2012

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 липня 2012 року м. Коломия

Коломийський міськрайонний суд

Івано-Франківської області

У складі:

головуючого суддіВасильковського В.В.

секретаряІванишин Х.І.

за участі:

прокурораДанищука Д.М.

представника КВІ м. КоломияБойцана Ю.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Коломия Івано-Франківської області подання інспектора Коломийського МП Коломийського МРВ КВІ УДПтС України в Івано-Франківської області ОСОБА_1, про направлення до місця відбування покарання ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, Приморського краю, Російська Федерація, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, українця, громадянина України, середньою освітою, одруженого, не працюючого, засудженого 16 травня 2012 року Тернопільським міськрайонним судом Тернопільської області за ст.ст.162 ч.1, 185 ч.3, 186 ч.3 КК України до трьох років обмеження волі, –

ВСТАНОВИВ :

Вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 16 травня 2012 року ОСОБА_2 засуджений за ст.ст..162 ч.1, 185 ч.3, 186 ч.3 КК України із застосуванням ст.70 КК України до трьох років обмеження волі.

Кримінально-виконавчою інспекцією міста Коломия 20 липня 2012 року внесено подання про направлення ОСОБА_2 до місця відбування покарання в порядку, встановленому для засудженого до позбавлення волі, оскільки в ході виконання вироку Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 16 травня 2012 року, з’ясувалось, що за вказаною у вироку адресою, а саме: м. Коломия, вул. Гірника, 14, Івано-Франківська область, він не мешкає і встановити його місцезнаходження неможливо, і крім того, в добровільному порядку він не прибув до місця відбування покарання.

З метою встановлення можливого місця знаходження даного засудженого було проведено ряд першочергових розшукових дій, а саме направлялись запити до Коломийської ЦРЛ, Коломийського міжрайонного фізіопульмонологічного диспансеру, до РАЦСу коломийського району, в СГІРФО Коломийського МВ УМВС.

Вжитими заходами місцезнаходження ОСОБА_2 встановити не вдалось.

Заслухавши думку прокурора та представника КВІ міста Коломия, які подання підтримали, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що подання слід задоволити з таких підстав.

Відповідно до ст.57 ч.1 КВК України, кримінально-виконавча інспекція згідно з вироком суду вручає засудженому припис про виїзд до місця відбування покарання. Не пізніше трьох діб з дня одержання припису засуджений зобов’язаний виїхати до місця відбування покарання і прибути туди відповідно до вказаного в приписі строку.

Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_2 до теперішнього часу до місця відбування покарання не прибув.

Будь-якого підтвердження поважності причин неприбуття до інспекції та невиїзду до місця відбуття покарання засуджений не надав. ОСОБА_2 слід направити до місця відбуття покарання в порядку, встановленому для засуджених, тобто під вартою.

Згідно ч.4 ст.57 КВК України, засуджений, який ухиляється від одержання припису про виїзд, або не виїхав у встановлений строк до місця відбування покарання, за поданням кримінально-виконавчої інспекції затримується органом внутрішніх справ для встановлення причин порушення порядку слідкування до місця відбування покарання. У разі невиїзду без поважних причин, суд за поданням кримінально-виконавчої інспекції направляє засудженого до місця відбування покарання в порядку, встановленому для засуджених до позбавлення волі.

Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_2 ухиляється від виїзду до місця відбування покарання.

На підставі ст.57 КВК України та керуючись ст.411 КПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ :

Засудженого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, Приморського краю, Російська Федерація, жителя ІНФОРМАЦІЯ_4 після проведеного розшуку і затримання, під вартою направити до місця відбування покарання.

Виконання Постанови доручити Коломийському МВ УМВС.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області на протязі семи днів. У випадку неподання апеляційної скарги, постанова набирає законної сили – 07 серпня 2012 року.

Суддя:

Васильковський
Джерело: ЄДРСР 45046842
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку