open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про відкриття провадження

"17" березня 2011 р.                                                             справа № 2a-908/11/0970

м. Івано-Франківськ категорія 5.1

Суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Чуприна О.В., розглянувши матеріали адміністративного

позову фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1, 76018,

до управління у справах захисту прав споживачів в Івано-Франківській області, вул. Шашкевича, 6, м. Івано-Франківськ, 76000,

про визнання незаконною та скасування постанови за № 4 від 24.06.2010 року, -

В С Т А Н О В И В:

16.03.2011 року фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до управління у справах захисту прав споживачів в Івано-Франківській області про визнання незаконною та скасування постанови за № 4 від 24.06.2010 року.

Позивач є особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.

Позовна заява відповідає вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

У зв’язку із викладеними у позові обставинами питання щодо подання адміністративного позову у строк, установлений законом, буде вирішено у судовому засіданні.

Підстав, встановлених цим Кодексом, для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі немає.

Проведення попереднього судового засідання не вважаю необхідним.

Справа підсудна ОСОБА_2 окружному адміністративному суду.

Враховуючи наведене, керуючись статтями 107, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

У Х В А Л И В:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до управління у справах захисту прав споживачів в Івано-Франківській області про визнання незаконною та скасування постанови за № 4 від 24.06.2010 року.

          2. Призначити судовий розгляд справи на "30" березня 2011 р. о 08:20 год., який буде проводитися одноособово суддею Чуприною О.В., в приміщенні ОСОБА_2 окружного адміністративного суду за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46, 1 поверх.

3. Відповідачу направити копію позову з копіями доданих до нього документів та запропонувати у строк до "28" березня 2011 року надати поштовим зв'язком на адресу суду або безпосередньо до канцелярії суду: вул. Шевченка, 47, м. Івано-Франківськ, письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими він обґрунтовується.

4. Зобов'язати управління у справах захисту прав споживачів в Івано-Франківській області у разі подання заперечення проти позову подати всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.

5. Зобов’язати відповідача надати в судове засідання належним чином завірені копії: 1) документів, які засвідчують фіксування правопорушення, за результатами розгляду якого прийнято оскаржувану постанову; 2) поштової кореспонденції, яка свідчить про відправлення та отримання позивачем постанови за № 4 від 24.06.2010 року (в тому числі повідомлення про вручення поштового відправлення).

6. Копію цієї ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки.

Представникам сторін з'явитися в судове засідання та відповідно до статті 58 Кодексу адміністративного судочинства України представити суду документальне підтвердження своїх повноважень.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Чуприна О.В.

Джерело: ЄДРСР 45022685
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку