open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 2607/14396/12

Категорія 323

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

           12 грудня 2012 року cуддя Подільського районного суду м.Києва Супрун Г. Б. , розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, працює інженером ТОВ «Комплекс інженерінг»», що зареєстровано за адресою% м. Київ, вул. Строкача, 1, фактично знаходиться в м. Києві, по вул. Микільсько-Ботанічна, 17/4, проживає: ІНФОРМАЦІЯ_2,

- за ст.188-28 КУпАП, -

В С Т А Н О В И В:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серія АА2 № 329769, 15.11.2012 р. в м. Києві по проспекту Бажана, 1-А, інженер ТОВ «Комплекс інженерінг» ОСОБА_1 не виконав вимогу працівників Державтоінспекції № 214 від 13.11.2012, чим порушив ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух».

В суді ОСОБА_1 свою вину визнав. Пояснив, що 13.11.2012 Зазначив, що товариство, в якому він працює почало будівництво дерев’яного паркану поблизу дороги без погодження з ДАІ. 13.11.2012 отримав припис про припинення робіт. Проте до 15.11.2012 прибрати паркан не встигли, оскільки керівництвом для виконання даної роботи було залишено лише одного працівника.

У відповідності до абз. 5 п. 21 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про міліцію», міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право: вимагати від фізичних та юридичних осіб усунення порушень правил утримання та експлуатації автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів, у встановленому порядку видавати приписи на усунення виявлених порушень, обмежувати або забороняти проведення ремонтно-будівельних робіт та здійснення інших заходів на автомобільних дорогах, вулицях і залізничних переїздах, якщо при цьому не додержуються вимоги щодо забезпечення громадської безпеки і безпеки дорожнього руху та його учасників.

Припис про припинення виконання робіт по проспекту Бажана 1-А та необхідність демонтувати паркан інспектором ОДР ВДАІ Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві ОСОБА_2 13.11.2012 р. було вручено ОСОБА_1 як посадовій особі ТОВ «Комплекс інженерінг».

Оскільки 15.11.2012 вимоги припису виконані не були, працівниками ВДАІ складено протокол про невиконання вимог Державтоінспекції.

Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188-28 КУпАП підтверджується достатніми даними, що містяться в матеріалах справи, доведена повністю, кваліфікація скоєного вірна.

Вирішуючи питання про накладення стягнення, враховується характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який вину визнав, ступінь його вини. Суд застосовує до правопорушника стягнення в межах санкції статті у вигляді штрафу.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 24, 188-28, 221, 294 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.188-28 КУпАП та притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 255 (двісті п’ятдесят п’ять) грн., який стягнути в дохід держави.

У разі несплати правопорушником штрафу у п’ятнадцятиденний термін з дня вручення йому постанови, постанова надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби. У порядку примусового виконання постанови з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду м. Києва через Подільський районний суд міста Києва особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.

          Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком випадків, передбачених ст. 32 КУпАП.

Строк пред’явлення до виконання - три місяці з дня набрання постановою законної сили.

Суддя                                                                                Г. Б. Супрун

Джерело: ЄДРСР 45020646
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку