open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

2/325/535/2015 325/1137/15-ц

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 червня 2015 року Приазовський районний суд Запорізької області у складі:

головуючого судді: Апалькової О.М.

при секретарі: Цукановій Л.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Приазовське цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

Сторони перебувають у шлюбі, зареєстрованому відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Приазовського районного управління юстиції у Запорізькій області 05.10.2013 року,про що зроблено відповідний актовий запис № 36.

Від шлюбу мають сина, ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1. Позивач ОСОБА_1 просить суд розірвати шлюб між нею і відповідачем, посилаючись на причини того, що вони мають несумісність характерів, внаслідок чого між ними часто виникали сварки. Також мін ними втрачено почуття любові та поваги один до одного. На даний час ведення між ними спільного господарства та сумісне проживання припинено. Майнового спору між ними немає.

В судове засідання позивачка не з'явилася, хоча належним чином була повідомлена про день та час розгляду справи, підтримала позовні вимоги щодо розірвання шлюбу та просила розглянути справу у її відсутність про що зазначила в заяві.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився хоча також належним чином був повідомлений про день та час розгляду справи, надав заяву про розгляд справи в його відсутність з висловленням думки про те, що проти позову не заперечує,причиною розпаду сім'ї послужило втрачання любові один до одного.

Суд, вивчивши матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних обставин:

         ·ОСОБА_1 перебуває в шлюбі з ОСОБА_2, який зареєстрований відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Приазовського районного управління юстиції Запорізької області, 05.10.2013 року, про що зроблено відповідний актовий запис № 36 (а. с.);

         ·ОСОБА_2 є батьком ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_2 відповідно свідоцтва про народження дитини, виданого відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Приазовського районного управління юстиції Запорізької області,06.03.2014 року, про що зроблено відповідний актовий запис № 16;

Згідно ч.2 ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.

З матеріалів справи видно, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 мають несумісність характерів, внаслідок чого між ними втрачено почуття любові та поваги один до одного. Родинні відносини між сторонами фактично на тепер припинені.

При таких обставинах, суд знаходить позов обґрунтованим, який підлягає задоволенню, оскільки подальше сумісне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 60, 212-215 ЦПК України, ст. ст. 104, 105 п.3, 110, 112 СК України, суд

В И Р І Ш И В:

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який зареєстрований відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Приазовського районного управління юстиції у Запорізької області про що зроблено відповідний актовий запис № 36.

Після розірвання шлюбу ОСОБА_1 залишити прізвище тим же - «ОСОБА_1».

Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду Запорізької області через Приазовський районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя: О.М. Апалькова

Джерело: ЄДРСР 44908994
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку