open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

1

Справа

№ 335/4718/15-к

1-в/335/53/2015

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 червня 2015 року Орджонікідзевський районний суд м.Запоріжжя у складі головуючого судді Леусенка В.М., при секретарі Корнієнко О.О., за участю прокурора прокуратури Орджонікідзевського району м.Запоріжжя ОСОБА_1, інспектора КВІ ОСОБА_2, розглянувши клопотання заступника начальника Заводського МВ КВІ Орджонікідзевського РП УДПтС України в Запорізькій області про звільнення від відбування покарання з випробуванням ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, українки, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженої, пенсіонерки, мешкає: м.Запоріжжя, о. Хортиця, АДРЕСА_1, засудженої вироком Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 04.05.2011 року, який змінено ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ від 17.05.2012 року та призначено покарання за ч. 4 ст. 190 КК України до позбавлення волі строком на 5 років, звільнено від відбування з випробуванням на підставі ст.ст.75,76 КК України з іспитовим строком на 3 роки,-

ВСТАНОВИВ:

Заводське МВ КВІ Орджонікідзевського РП УДПтС України в Запорізькій області звернулося до суду з клопотанням про звільнення ОСОБА_3 від відбування покарання з випробувальним строком, вказуючи, що її було поставлено на облік Заводського МВ КВІ Орджонікідзевського РП УДПтС України в Запорізькій області, ознайомлено з порядком, умовами відбування покарання і обов’язками покладеними на неї судом та роз’яснено правові наслідки за ухилення від відбування покарання та невиконання обов’язків.

У судовому засіданні представник Заводського МВ КВІ Орджонікідзевського РП УДПтС України в Запорізькій області клопотання підтримала, просить його задовольнити та звільнити ОСОБА_3 від покарання з випробуванням у зв’язку із закінченням іспитового строку.

Прокурор вважав за необхідне звільнити ОСОБА_3 від відбування покарання з випробувальним строком, у зв’язку із закінченням випробувального строку.

Засуджена просить клопотання задовольнити, звільнити її від відбування покарання з випробуванням, щиро розкаялась.

Заслухавши думку учасників процесу, вивчивши матеріали особової справи 173/2012, суд приходить до висновку що клопотання підлягає задоволенню.

Іспитовий строк визначений ОСОБА_3 закінчився, за період якого до адміністративної відповідальності за порушення громадського порядку не притягувалася, до кримінальної відповідальності не притягалася, нового злочину не скоїла, має третю групу інвалідності, за місцем мешкання характеризується позитивно, свідчить про те, що вона стала на шлях виправлення.

Керуючись ст.ст. 78 КК України, ст. 165 КВК України, ст.ст.  537-539 КПК України, суд,

УХВАЛИВ :

Клопотання заступника начальника Заводського МВ КВІ Орджонікідзевського РП УДПтС України в Запорізькій області – задовольнити.

ОСОБА_3 звільнити від відбування покарання з випробувальним строком, призначеного вироком Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 04.05.2011 року, який змінено ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ від 17.05.2012 року - у зв’язку із закінченням випробувального строку.

Ухвала може бути оскаржена  протягом семи днів з дня її оголошення до апеляційного суду Запорізької області.

Суддя В.М.Леусенко

Джерело: ЄДРСР 44908857
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку