open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

14 травня 2015 року м. Київ К/800/21149/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Рецебуринський Ю.Й. перевіривши касаційну скаргу Закарпатського обласного військового комісаріату на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 8 квітня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Закарпатського обласного військового комісаріату про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання видати речове майно,

В С Т А Н О В И В :

Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду від 25 лютого 2014 року відмовлено у задоволенні позову.

Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 8 квітня 2015 року скасовано рішення суду першої інстанції та ухвалено нове рішення про часткове задоволення позову. Визнано протиправною бездіяльність Закарпатського обласного військового комісаріату щодо невидачі ОСОБА_1 речового майна в кількості 26 найменувань відповідно до довідки-розрахунку від 15 листопада 2013 року №3099. Зобов'язано Закарпатський обласний військовий комісаріат видати ОСОБА_1 речове майно в кількості 26 найменувань відповідно до довідки-розрахунку від 15 листопада 2013 року №3099.

Закарпатський обласний військовий комісаріат подав касаційну скаргу, в якій просить скасувати постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 8 квітня 2015 року і ухвалити нове рішення про відмову в задоволенні позову.

Відповідно до положень пункту 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Задовольняючи позов, суд апеляційної інстанції виходив з того, що позивач має право на отримання речового майна згідно довідки про його вартість, оскільки звільнений у запас з правом носіння військової форми одягу, тому на нього розповсюджується пункт 27 Положення про порядок речового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань у мирний час, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1444 «Про речове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань у мирний час» лише в частині права на отримання речового майна.

Таким чином, виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваного судового рішення, касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не навів підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права, у тому числі з порушеного відповідачем питання.

За наведених обставин у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити.

Керуючись статтею 213, пунктом 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

У Х В А Л И В :

Відмовити у відкритті провадження за касаційною скаргою Закарпатського обласного військового комісаріату на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 8 квітня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Закарпатського обласного військового комісаріату про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання видати речове майно.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.Й. Рецебуринський

Джерело: ЄДРСР 44294472
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку