open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 530/2246/14-ц

Номер провадження 2/530/192/15

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

"18" лютого 2015 р. м. Зіньків

Суддя Зіньківського районного суду Полтавської області Дем’янченко С.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Тарасівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про включення в списки на право отримання та видачу сертифікату на право отримання на земельну частку (пай),-

в с т а н о в и в:

16 грудня 2014 року ОСОБА_1 звернулася до Зіньківського районного суду Полтавської області з позовом до Тарасівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про включення в списки на право отримання та видачу сертифікату на право отримання на земельну частку (пай).

Ухвалою Зіньківського районного суду Полтавської області від 26.12.2014 року позовну заяву по цивільний справі за позовом ОСОБА_1 до Тарасівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про включення в списки на право отримання та видачу сертифікату на право отримання на земельну частку (пай) – повернуто позивачу у зв”язку з неусуненням недоліків позовної заяви.

Ухвалою колегії суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Полтавської області від 10 лютого 2015 року ухвалу Зіньківського районного суду Полтавської області від 26.12.2014 року – скасовано та справу направлено до Зіньківського районного суду Полтавської області для вирішення питання про відкриття провадження у справі.

17.02.2015 року справа надійшла до Зіньківського районного суду Полтавської області та передана судді Дем’янченко С.М. для вирішення питання про відкриття провадження у справі..

Позовна заява подана у відповідності до ст.114 ЦПК України і підсудна Зіньківському районному суду Полтавської області.

Позовна заява ОСОБА_1відповідає вимогам ст.ст. 119-120 ЦПК України, отже є передбачені законом підстави для відкриття провадження по справі.

Керуючись ст. 122,156 ЦПК України, суддя,-

у х в а л и в:

1.Відкрити провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Тарасівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області про включення в списки на право отримання та видачу сертифікату на право отримання на земельну частку (пай).

2. Судове засідання по справі призначити на 11 березня 2015 року на 9 год. 10 хвилин.

3.Направити сторонам судові повістки про виклик в судове засідання у відповідності до вимог ст. 75 ЦПК України.

4. Направити сторонам копію ухвали, а відповідачу також копію позовної заяви разом з копіями доданих до неї документів, надавши йому строк для подання письмових пояснень (можливих заперечень) щодо позову ( при їх наявності) з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються, до 10 березня 2015 року.

5. Витребувати в Зіньківській державній нотаріальній конторі дані про те, хто прийняв спадщину після померлого 07.04.1996 року ОСОБА_2, останнім місцем проживання якого було село Тарасівка Зіньківського району Полтавської області,хто відмовився від спадщини та про наявність (відсутність) інших спадкоємців на спадкове майно, наявність претензій від кредиторів в строк до 10 березня 2015 року.

6. Роз’яснити сторонам, що у відповідності до ст.131 ЦПК України сторони зобов’язані подати свої докази до початку розгляду справи по суті (у випадку, коли попереднє судове засідання по справі не проводиться). Докази, подані з порушенням вище вказаних вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано не своєчасно з поважних причин.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя –

Джерело: ЄДРСР 44133807
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку