open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

527/512/15-п

провадження № 3/527/203/15

ПОСТАНОВА

іменем України

27.02.2015 року Суддя Глобинського районного суду Полтавської області Р.М.Марущак, з участю прокурора Нечипоренка В.В. , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Глобине протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складений 25.02.2014 року прокурором Глобинського району щодо

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, працюючого ветеринарним лікарем ВП Лан - 2007 ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт»,

в с т а н о в и л а :

ОСОБА _1 будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, визначеним пп. «а» п.2 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», порушив вимоги ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Так, він, займаючи посаду завідуючого Зубанівською дільничною лікарнею ветеринарної медицини, будучи наділеним, згідно посадової інструкції, організаційно-розпорядчими повноваженнями щодо об’єктів ветеринарного контролю, розташованих на території Зубанівської, Іваноселищанської, Федорівської сільських рад ( у тому числі щодо сільськогосподарських підприємств усіх форм власності), виконуючи обов’язки щодо організації профілактичних, ветеринарно-санітарних і лікувальних заходів в закріпленій за дільничною лікарнею зоні обслуговування (у тому числі у ВП Лан-2007 ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт»), не повідомив безпосередніх керівників –начальника Глобинської районної державної лікарні ветеринарної медицини ОСОБА_2 та начальника Управління ветеринарної медицини у Глобинському районі ОСОБА_3 про наявність конфлікту інтересів, який виник у нього в зв’язку із роботою за сумісництвом ветеринарним лікарем на підконтрольному об’єкті - ВП Лан-2007 ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт».

Працюючи у вказаному господарюючому суб»єкті та отримуючи заробітну плату, ОСОБА_1, як посадова особа державного органу, видавав названому підприємству дозвільні ветеринарні документи, зокрема, ветеринарні свідоцтва форми 1 та форми 2, що підтверджували ветеринарно - санітарний стан тварин та продукції.

Таким чином, він особисто здійснював організаційно-розпорядчі функції відносно об’єкту ветеринарного контролю, де працював ветеринарним лікарем за сумісництвом, чим допустив виникнення конфлікту інтересів, про наявність якого безпосереднє керівництво не повідомив.

У судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-7 КУпАП за обставин викладених вище визнав повністю. Пояснив, що все трапилося через незнання ним вимог чинного законодавства. Повідомив, що в даний час у трудових відносинах з Глобинською районною державною лікарнею ветеринарної медицини не перебуває.

Заслухавши пояснення, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд дійшов висновку, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-7 КпАП України – неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів.

Обставинами, що пом»якшують відповідальність є щире каяття, повне визнання вини.

Обставин, що обтяжують відповідальність не встановлено.

Врахувавши позитивну характеристику особи, те, що вона усунула порушення, звільнившись із державного органу, а також обставини, що пом’якшують відповідальність, вбачаю підстави для накладення адміністративного стягнення у виді мінімального штрафу, передбаченого санкцією статті.

Відповідно до ст.ст. 40-1, 283 КпАП України, ст. 4 ч.2 п.5 ЗУ «Про судовий збір» з правопорушника слід стягнути судовий збір в розмірі 36 грн. 54 коп. до спеціального фонду Державного бюджету України.

Керуючись ч.1 ст. 172-7, 268, 283, 298, 299, 303 КпАП України, ст. 4, ст.12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», ст. 4 ч.2 п.5 ЗУ «Про судовий збір»

п о с т а н о в и л а :

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 172-7 КпАП України у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 170 грн.

Штраф підлягає сплаті на рахунок:

Адміністративний штраф суду:

Код за ЗКПО 37835651

Код банку 831019

Банк отримувача – Головне управління Державної

казначейської служби України у Полтавській області

Отримувач УДК у Глобинському районі Полтавської області

р/р № 31112106700061

Код податку 21081100

Стягнути із ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір в сумі 36 грн. 54 коп.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області через Глобинський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення .

Виконавчий документ підлягає пред’явленню до виконання протягом 3 місяців, починаючи з 27 лютого 2015 року.

СУДДЯ Р. М. Марущак

Джерело: ЄДРСР 44133728
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку