open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 357/18164/14-ц

2/357/787/15

У Х В А Л А

" березня 2015 р. cуддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Жарікова О. В. , розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Комітету Верховної ради України в питаннях державного регулювання заробітної плати і умов праці філії «Відділення Промінвестбанку» про причини соціальної незахищеності по відсутності чергового переогляду міжрайонної МСЕК,-

В С ТА Н О В И В :

Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до Комітету Верховної ради України в питаннях державного регулювання заробітної плати і умов праці філії «Відділення Промінвестбанку» про причини соціальної незахищеності по відсутності чергового переогляду міжрайонної МСЕК. 23.12.2014 року ухвалою Білоцерківського міськрайонного суду Київської області заявнику було надано строк на усунення недоліків поданої позовної заяви, так як позовна заява не відповідає вимогам ст.119-120 ЦПК України.

Згідно ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити ім»я (найменування) відповідача, його місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс. В позовній заяві належним чином не зазначено відповідача та не зазначено його місце перебування або місцезнаходження.

В позовній заяві належним чином не викладено зміст позовних вимог, обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги. До позовної заяви не додані документи про сплату судового збору, згідно Закону України «Про судовий збір». Крім того, до позовної заяви додані лише в одному екземплярі слідуючі документи: копія заяви від 16.09.2008 року, копія листа Білоцерківської міжрайонної МСЕК за № 21 від 08.04.2011 року та копія листа з Білоцерківської МЛ № 2 за № 1777/1 від 16.12.2010 року, однак, відповідно до вимог ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Ухвалою Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 13.01.2015 року позивачу продовжено строк для усунення недоліків позовної заяви.

Станом на 16.03.2015 року позивачем недоліки позовної заяви не усунуто.

Відповідно до ч.2 ст.121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, сплатить суму судового збору позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Враховуючи, що позивачем недоліки не усунуто, позовну заяву слід вважати не поданою та повернути.

На підставі викладеного, керуючись ч.2 ст. 121 ЦПК України, -

У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_1 до Комітету Верховної ради України в питаннях державного регулювання заробітної плати і умов праці філії «Відділення Промінвестбанку» про причини соціальної незахищеності по відсутності чергового переогляду міжрайонної МСЕК – вважати не поданою та повернути позивачу.

Роз’яснити заявнику, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Білоцерківський міськрайонний суд Київської області шляхом подачі апеляційної скраги протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали або протягом п’яти днів з дня отримання її копії.

Суддя

ОСОБА_2

Джерело: ЄДРСР 44132805
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку