open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про залишення апеляційної скарги без руху

08 травня 2015 р. справа № 264/8848/14-а

Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Гаврищук Тетяна Григорівна Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Гаврищук Т.Г. розглянувши апеляційну скаргу Управління соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради на постанову Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області від 17 лютого 2014 року у справі №264/8848/14-а (головуючий суддя І інстанції Харитонова Г.Л.) за позовом Управління соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради до Іллічівського відділу державної виконавчої служби Маріупольського управління юстиції у Донецькій області про визнання дій незаконними, та скасування постанов про накладення штрафів, -

ВСТАНОВИВ :

До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа №264/8848/14-а з апеляційною скаргою Управління соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради на постанову Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області від 17 лютого 2014 року.

Апеляційна скарга Управління соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради підлягає залишенню без руху за наступних підстав.

Відповідно до вимог ч. 6 статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору. Однак, до апеляційної скарги не було додано документу про сплату судового збору.

За приписами пункту 3.2 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" за подання апеляційної скарги на рішення суду ставка судового збору складає 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви (0,06 розміру мінімальної заробітної плати).

Враховуючи, що станом на 1 січня 2015 року розмір мінімальної заробітної плати складав 1218 грн., апелянтом при поданні апеляційної скарги повинний бути сплачений судовий збір в сумі 36,54 грн.

Несплачену суму судового збору належить перераховувати за наступними реквізитами: отримувач коштів Краматор.УК/м.Краматорськ/22030001; банк отримувача Головне управління Державної казначейської сужіби України у Донецькій області; код банку отримувача 834016; ОКПО 37944338; розрахунковий рахунок: 31211206781059; код класифікації доходів бюджету 22030001; призначення платежу Судовий збір

За приписами ч. 5 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України.

За таких обставин, апеляційна скарга Управління соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради на постанову Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області від 17 лютого 2014 року у справі №264/8848/14-а підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення вказаного недоліку шляхом надіслання на адресу Донецького апеляційного адміністративного суду документу про сплату судового збору.

Враховуючи вищенаведене та керуючись статтями 108, 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач, -

УХВАЛИВ :

1. Апеляційну скаргу Управління соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради на постанову Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області від 17 лютого 2014 року у справі №264/8848/14-а - залишити без руху.

2. Встановити Управлінню соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом семи днів з наступного дня після отримання копії цієї ухвали шляхом надіслання на адресу Донецького апеляційного адміністративного суду документу про сплату судового збору.

3. Після усунення недоліків апеляційної скарги у строк, встановлений судом, вона вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.

4. Роз'яснити скаржнику, що при невиконанні вимог даної ухвали, апеляційна скарга повертається особі, яка її подала.

5. Ухвала про залишення апеляційної скарги без руху може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів.

Суддя -доповідач: Гаврищук Т.Г.

Суддя-доповідач: Гаврищук Тетяна Григорівна

Джерело: ЄДРСР 44124565
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку