open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 219/2494/15-ц

6/219/65/2015

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07.04.2015 07 квітня 2015 року. Артемівський міськрайонний суд Донецької області в складі головуючого судді Медінцевої Н.М.

при секретарі Бакановій А.В.

розглянув подання ВДВС Артемівського міськрайонного управління юстиції про розшук боржника ОСОБА_1,-

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 на підставі виконавчих документів:

         ·вимоги № Ф-499 від 22.07.2012 р. про стягнення з ОСОБА_1 на користь УПФУ в м. Артемівську та Артемівському районі заборгованості у розмірі 1325,89 грн.,

         ·рішення № 1330 від 16.05.2013 р. про стягнення з ОСОБА_1 на користь Управління пенсійного фонду України в м. Артемівську та Артемівському районі заборгованості у розмірі 170,00 грн.

Однак від сплати суми боргу ухиляється і місцезнаходження її невідоме. У виконавчих документах зазначено, що боржник мешкає за адресою: м. ЧасівЯр, вул. Кошового, 44/1 (згідно відповіді з адресного бюро у зв»язку з проведенням АТО на території м. Донецьк надати відповідь про державну реєстрацію боржника не має можливості).

Згідно довідки Артемівської ОДПІ фізична особа – підприємець ОСОБА_1 не має рахунків в установах банків. Боржнику неодноразово направлені виклики до відділу ВДВС, але боржник до відділу не з»явилася.

Відповідно до відмітки ВРЕР м. Артемівська – транспортних засобів, сільськогосподарської техніки за боржником не зареєстровано. Згідно довідки УПФУ м. Артемівська та Артемівського району боржник не перебуває на обліку як отримувач пенсії.

Згідно довідки адресно-довідкового підрозділу ГУ ДМС УДМС України в Донецькій області надати інформацію по місцю реєстрації боржника не має можливості.

При виїзді державного виконавця за місцем мешкання боржника за адресою, вказаною у вимогах та рішеннях стягувачем, а саме: м. ЧасівЯр, вул. Кошового, 44/1 з»ясовано, що боржник за вказаною у постанові адресою не мешкає.

Згідно рапортів дільничних боржник за вказаною адресою: м. ЧасівЯр, вул.. Кошового, 44/1 не мешкає, за даною адресою мешкає мати боржниці, яка не має інформації про місце знаходження доньки з 2013 року.

Державним виконавцем було встановлено, що боржник за адресою, зазначеною у виконавчих документах, не мешкає, місцезнаходження боржника не відомо.

Відповідно до ст. 40 Закону України «Про виконавче провадження» у разі відсутності відомостей про місце проживання (знаходження) боржника за виконавчими документами, державний виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про розшук боржника. Витрати органів внутрішніх справ, пов»язані з організацією розшуку, стягуються з боржника ухвалою суду.

Керуючись ст. 375 ЦПК України,ст. 40 Закону України «про виконавче провадження» -

У Х В А Л И В

Оголосити у розшук ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1.

Виконавче провадження про стягнення суми боргу з боржника зупинити до його розшуку.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Запорізької області через Артемівський міськрайонний суд Донецької області протягом п’яти днів з дня її проголошення.

Ухвала надрукована в нарадчій кімнаті в одному примірнику.

  

Суддя Н.М.Медінцева

Джерело: ЄДРСР 43476038
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку