open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 603/166/15-ц

Провадження № 2/603/65/2015

У Х В А Л А

" березня 2015 р. м.Монастириська

Суддя Монастириського районного суду Тернопільськоїобласті Гудкової Ю. Г. , ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 В»ячеслава Миколайовича про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА _1 звернулась в суд із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та просить суд ухвалити рішення, яким розірвати шлюб між сторонами, зареєстрований 03.02.1980 року у відділі реєстрації актів громадянського стану Івано-Франківського міськвиконкому Івано-Франківської області, актовий запис №115.

Позовна заява повинна відповідати вимогам, викладеним у ст. 119 ЦПК України, зокрема у ній повинно бути зазначено:

1) найменування суду, до якого подається заява;

2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі;

3) зміст позовних вимог;

4) ціну позову щодо вимог майнового характеру;

5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;

6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину,

наявність підстав для звільнення від доказування;

7) перелік документів, що додаються до заяви.

Розірвання шлюбу судом відбувається: за наявності в подружжя спільних неповнолітніх дітей; за відсутності згоди одного з подружжя на розірвання шлюбу, крім випадків, передбачених ст. 107 СК; за спільною заявою подружжя, яке має дітей, відповідно до ст. 109 СК; за позовом одного з подружжя відповідно до ст. 110 СК.

Оскільки розгляд справи провадиться в межах заявлених вимог і на підставі поданих доказів, позивач згідно зі ст. 119 ЦПК зобов»язаний до повного викладення обставин, якими обґрунтовуються дані вимоги, й посилання на засоби їх доказування.

Дані роз»яснення містяться в Постанові Пленуму Верховного Суду України від 21 грудня 2007 року N 11 «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя».

Згідно ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

Звернувшись до Монастириського районного суду Тернопільської області з позовною заявою ОСОБА_1 зазначила адресу місця проживання відповідача: м.Монастириська, вул.Л.Українки,58 Тернопільської області.

За результатами отриманої судом у порядку, передбаченому ч.3 ст.122 ЦПК України, інформації Монастириського районного сектору Державної міграційної служби України в Тернопільській області №207 від 27.03.2015 року відповідач ОСОБА_2 В»ячеслав Миколайович, 18.03.1957р.н., зареєстрованим/знятим з реєстрації місця проживання в Монастириському районі не числиться.

У відповідності до ч.9 ст.110 ЦПК України позови до відповідача, місце реєстрації проживання або перебування якого невідоме, пред'являються за місцезнаходженням майна відповідача чи за останнім відомим зареєстрованим його місцем проживання або перебування чи постійного його заняття (роботи).

Ч.10 ст.110 ЦПК України передбачено, що позови до відповідача, який не має в Україні місця проживання чи перебування, можуть пред'являтися за місцезнаходженням його майна або за останнім відомим зареєстрованим місцем його проживання чи перебування в Україні.

Враховуючи вимоги даної статті, позивачу необхідно обґрунтувати свою мотивацію щодо подачі даного позову саме до Монастириського районного суду Тернопільської області (надати відповідні документи, що підтверджують останнє місце проживання відповідача на території Монастириського району, чи знаходження його майна).

У силу вимог ст. 121 ЦПК України дана заява підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку для усунення недоліків шляхом оформлення позовної заяви належним чином (обґрунтування свого звернення з вказаним позовом до Монастириського районного суду Тернопільської області), надавши ОСОБА_1 строк для усунення вищевказаних недоліків.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 119, 121, 210 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 В»ячеслава Миколайовича про розірвання шлюбу – залишити без руху, надавши позивачу строк п’ять днів з дня отримання копії ухвали для усунення недоліків.

У випадку невиконання зазначених в ухвалі вимог до встановленого терміну, заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СяСуддя:

ОСОБА _3

Суддя Ю.Г.Гудкова

Джерело: ЄДРСР 43351501
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку