open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Єдиний унікальний номер 728/269/15-к

номер провадження № 1-кп/728/37/15

В И Р О К

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 лютого 2015 року місто Бахмач

Бахмацький районний суд Чернігівської області в складі:

головуючого - судді - Новікова О.М.

при секретарі - Макаренко Ю.Г.

з участю прокурора - Лисуна С.І.

обвинуваченого - ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Бахмачі кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015270070000060 від 23.01.2015 року по обвинуваченню

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця села Курінь, Бахмацького району, Чернігівської області, жителя АДРЕСА_1, освіта середня - спеціальна, не одруженого, не працює, інвалідом не являється, на утриманні малолітніх та неповнолітніх дітей не має, раніше засудженого вироком Бахмацького районного суду від 10.12.2013 року за ч.1 ст.185 КК України і призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 1700 грн, не судимого згідно ст.89 КК України, -

у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України, -

в с т а н о в и в :

У грудні 2014 року ОСОБА_1 йдучи по вул. Чернігівській в м. Бахмачі зайшов за районним будинком культури, де знайшов поліетиленовий пакет з вмістом речовини рослинного походження, який приніс до своєї квартири у АДРЕСА_1, і зберігав для власних потреб без мети збуту, а 23.01.2015 року під час огляду зазначеної квартири працівниками міліції, в кухонній кімнаті за холодильником, було виявлено та вилучено вказаний поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження зеленого кольору, яка згідно висновку експерта №100(х) від 28.01.2015 року є особливо небезпечним наркотичним засобом - канна бісом, вагою 50.4 грам.

Обвинувачений ОСОБА_1, допитаний у судовому засіданні, вину у пред'явленому обвинуваченні визнав повністю та пояснив, що він у грудні 2014 року він знайшов за районним будинком культури в м. Бахмачі по вул. Чернігівській поліетиленовий пакет з вмістом речовини рослинного походження, який приніс до себе додому і зберігав для власного споживання, а 23.01.2015 року дану речовину виявили працівники міліції, які проводили огляд у його помешканні, що дана речовина є наркотичною він усвідомлював, наміру збувати її не мав. В скоєному щиро розкаюється, просить суд не позбавляти його волі, і зазначив, що в подальшому не вчинить злочинів та доведе своє виправлення, з мірою покарання запропонованою прокурором погодився.

З'ясувавши думку учасників судового провадження про те, які докази потрібно дослідити, та порядок їх дослідження, відповідно до ч. 4 ст. 349 КПК України суд, вважає за недоцільне досліджувати докази щодо тих обставин, які ніким не оспорюються, оскільки про таке не заперечує обвинувачений, який показав, що правильно розуміє зміст цих обставин, така його позиція є добровільною, він розуміє, що буде позбавлений права оскаржити ці обставини в апеляційному порядку.

Враховуючи свідчення обвинуваченого, співвіднісши їх з фактичними обставинами справи, приймаючи до уваги те, що фактичні обставини справи ніким не оспорюються, суд знаходить, що дії ОСОБА_1 правильно кваліфіковані за ч. 1 ст. 309 КК України, як незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, а його вина у скоєнні зазначених дій доведена у повному обсязі.

Обставини, які пом'якшують покарання ОСОБА_1 відповідно до ст. 66 КК України є щире каяття.

Обставина, яка обтяжує покарання ОСОБА_1 відповідно до ст. 67 КК України - немає.

Вирішуючи питання про міру покарання суд виходить із принципів законності, справедливості, обґрунтованості та індивідуалізації покарання та відповідно до ст. 65 КК України бере до уваги ступінь тяжкості вчиненого злочину, що згідно із ст. 12 КК України є злочином середньої тяжкості, особу винного - його вік, матеріальний та сімейний стан, наявність формальної характеристики за місцем проживання, враховуючи обставини, які пом'якшують та обтяжують покарання, доходить висновку, про можливість виправлення обвинуваченого з обранням покарання у виді штрафу в межах санкції статті, що передбачає відповідальність за вчинений злочин, що є необхідним і достатнім для його виправлення та попередження нових злочинів.

Цивільний позов по справі не заявлявся.

Процесуальні витрати по справі в розмірі 245 грн. 96 коп. за проведення експертизи покладаються на ОСОБА_1 відповідно до ст. 124 КПК України.

Відповідно до ст. 100 КПК України речові докази: каннабіс вагою 50.4г. виявлений та вилучену у обвинуваченого ОСОБА_1, який переданий на зберігання в кімнату зберігання речових доказів Бахмацького ВР УМВС - знищити.

Запобіжний захід ОСОБА_1 не обирався.

Керуючись ст. ст. 368, 370-371, 373-374, 376 КПК України, суд, -

з а с у д и в :

ОСОБА_1 визнати винуватим за ч. 1 ст. 309 КК України та призначити покарання у виді штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн. 00 коп. (шістсот гривень 00 копійок).

Покарання у вигляді штрафу підлягає добровільному виконання у місячний строк після набрання вироком суду законної сили з повідомленням про це суд шляхом представлення документа про сплату штрафу.

Стягнути з ОСОБА_1 245 грн. 96 коп. ( двісті сорок п'ять гривень 96 копійок) процесуальних витрат на користь держави за проведення експертизи.

Речові докази: канабіс вагою 50.4 г. виявлений та вилучену у обвинуваченого ОСОБА_1, який переданий на зберігання в кімнату зберігання речових доказів Бахмацького РВ УМВС - знищити.

Запобіжний захід ОСОБА_1 не обирати.

Вирок, якщо інше не передбачено КПК України, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

На вирок можуть бути подані апеляції до Апеляційного суду Чернігівської області через Бахмацький районний суд Чернігівської області протягом 30 днів з дня його проголошення.

Учасники судового провадження мають право отримати в суді копію вироку суду.

Копія вироку негайно після його проголошення вручається обвинуваченому та прокурору.

Копія вироку не пізніше наступного дня після ухвалення надсилається учаснику судового провадження, який не був присутнім в судовому засіданні.

Суддя : О.М. Новіков

Джерело: ЄДРСР 42762210
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку