open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Дунаєвецький районний суд Хмельницької області

04 лютого 2015 року Справа № 674/133/15-ц

Провадження № 2-н/674/3/15

СУДОВИЙ НАКАЗ

04 лютого 2015 року суддя Дунаєвецького районного суду Хмельницької області Артемчук В.М., розглянувши заяву прокурора Дунаєвецького району Хмельницької області в інтересах ОСОБА_1 до КП "Міськводоканал" Дунаєвецької міської ради Хмельницької області про видачу судового наказу за вимогою про стягнення нарахованої, але не виплаченої суми заробітної плати в розмірі 8043,30 грн.

У відповідності до ст.115 КЗпП України заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Керуючись ст.ст. 96, 102, 103, 376 ЦПК України, ст.115 КЗпП України

НАКАЗУЮ:

Стягнути з КП "Міськводоканал" Дунаєвецької міської ради Хмельницької області (ЄДРПОУ 32013356, МФО 315018, р/р 26009000253822), що знаходиться за адресою: м.Дунаївці, вул. Горького, 15, Хмельницької області на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 нараховану, але не виплачену заробітну плату в розмірі 8043 грн. 30 коп. (вісім тисяч сорок три грн. 30 коп.).

·         Стягнути з КП "Міськводоканал" Дунаєвецької міської ради Хмельницької області (ЄДРПОУ 32013356, МФО 315018, р/р 26009000253822), що знаходиться за адресою: м.Дунаївці, вул. Горького, 15, Хмельницької області судовий збір в дохід держави у розмірі 121,80 грн.

·         Судовий наказ в частині виплати заробітної за один місяць підлягає негайному виконанню.

·         Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

·        

Суддя:

В. М. Артемчук

Згідно

зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачу для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

Якщо суд за результатами розгляду заяви про скасування наказу прийняв ухвалу про залишення такої заяви без задоволення або змінив судовий наказ, то судовий наказ чи змінений судовий наказ набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судовий наказ чи змінений судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Джерело: ЄДРСР 42604268
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку