open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

УХВАЛА

06 лютого 2015 року Справа № 813/7047/14

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого - судді Карп'як О.О.,

при секретарі - Дорош Х.Р.

За участю представників:

від позивача - Вівчарівський В.П.

від відповідача - Тетюк Р.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання позивача про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову у адміністративній справі за позовом ОСОБА_3 до Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області про визнання протиправної оцінки майна, визнання нечинним звіту про оцінку майна від 04.04.2014 року, визнання протиправною та нечинною заявку № 09.1. -45/В-7 на реалізацію арештованого майна та визнання протиправними дії управління державної виконавчої служби щодо передачі на реалізацію арештованого майна у виконавчому провадженні з примусового виконання виконавчого напису приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу ОСОБА_4 вчиненого 21.05.2009 року за № 4454, -

в с т а н о в и в:

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 11.12.2014 року апеляційну скаргу ОСОБА_3 задоволено повністю, ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 17.10.2014 року про відмову у відкритті провадження у справі № 813/7047/14 - скасовано та направлено справу для продовження розгляду.

Ухвалою судді від 05 лютого 2015 було відкрито провадження у даній адміністративній справі та призначено її до судового розгляду на 05 березня 2015 року.

Одночасно із позовною заявою, представником позивача подано клопотання про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову шляхом зобов'язати Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, усіх суб'єктів господарювання, що проводять прилюдні торги, зупинити реалізацію арештованого майна: квартири загальною площею 57, 6 кв.м., що розташована за адресою: АДРЕСА_1, яка належить ОСОБА_3 на правах приватної власності, до набрання законної сили судовим рішенням у адміністративній справі.

Судове засідання щодо розгляду клопотання про забезпечення адміністративного позову призначено на 10 год. 00 хв. 06 лютого 2015 року.

В судовому засіданні представником позивача подано клопотання про залишення клопотання про забезпечення позову у справі № 813/7047/14 за позовом ОСОБА_3 без розгляду у зв'язку із тим, що обставини викликані необхідністю звернення позивача до суду із клопотанням про забезпечення позову відпали.

Представник відповідача в судовому засіданні проти клопотання не заперечував. Відповідно до ч. 3 ст. 118 КАС України питання про забезпечення адміністративного позову, про заміну одного способу забезпечення адміністративного позову іншим або про скасування заходів забезпечення адміністративного позову, крім випадків, встановлених частинами першою і другою цієї статті, вирішується в судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розглядові таких питань.

За наведених обставин, суд вважає за можливе розглянути клопотання позивача про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову без участі представників сторін в порядку письмового провадження.

Повноваження суду при розгляді клопотання про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову врегульовано положеннями ст.ст. 117, 118 КАС України.

Вказаними нормами не визначено дії суду в разі надходження клопотання про відкликання заяви про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову.

Частиною 7 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

За наведених обставин, суд вважає за необхідне застосувати принцип аналогії закону та керуватись при розгляді даного питання загальними нормами КАС України, що регулюють порядок відкликання позовної заяви та наслідки такого відкликання.

Згідно вимог п. 5 ч. 1 ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Враховуючи наведене, суд приходить до висновку, що клопотання представника позивача про відкликання клопотання про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову слід задовольнити, та залишити без розгляду.

Керуючись ст.ст. 117, 118, 155, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

у х в а л и в:

1. Клопотання представника позивача задоволити.

2 .Клопотання про забезпечення адміністративного позову у адміністративній справі за позовом ОСОБА_3 до Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області про визнання протиправної оцінки майна, визнання нечинним звіту про оцінку майна від 04.04.2014 року, визнання протиправною та нечинною заявку № 09.1. -45/В-7 на реалізацію арештованого майна та визнання протиправними дії управління державної виконавчої служби щодо передачі на реалізацію арештованого майна у виконавчому провадженні з примусового виконання виконавчого напису приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу ОСОБА_4 вчиненого 21.05.2009 року за № 4454, - залишити без розгляду.

Ухвала суду може бути оскаржена в порядку та строки, передбачені статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку та строки, передбачені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Повний текст ухвали складений і підписаний 06 лютого 2015 року.

Суддя Карп'як Оксана Орестівна

Джерело: ЄДРСР 42592458
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку