open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
9/055-09

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01032, місто Київ, вул. Комінтерну, 16                                                                      230-31-77


У Х В А Л А

"23" червня 2009 р.                                                                                  Справа № 9/055-09

За позовом           товариства з обмеженою відповідальністю "АВД ГРУПП", м. Вишневе

до           1. Територіальної громади міста Вишневого в особі Вишневої міської ради Києво –Святошинського району Київської області, м. Вишневе

          2. Товариства з обмеженою відповідальністю "ФІКО", м. Київ

          3. Комунального підприємства "Бюро технічної інвентаризації Києво –Святошинської міської ради Київської області". М. Київ

          4. Колективного житлово –комунального підприємства "Агропромбудіндустрія", м. Київ

про           визнання незаконним та скасування пункту 1 рішення, визнання недійсним договору, скасування запису щодо реєстрації нежилого приміщення

та за зустрічним

позовом          товариства з обмеженою відповідальністю "ФІКО", м. Київ

до          1. Товариства з обмеженою відповідальністю "АВД ГРУПП", м. Вишневе

          2. Територіальної громади міста Вишневого в особі Вишневої міської ради Києво –Святошинського району Київської області, м. Вишневе

про           визнання права власності та витребування майна з чужого незаконного володіння.  


                 Суддя   Привалов А.І.

За участю представників:

від позивача за первісним позовом Яременко Я.В. –довіреність б/н від 17.03.2009р.;

від відповідача 1 за первісним позовом не з’явився;

від відповідача 2 за первісним позовом Федорчук Б.Є. –довіреність б/н від 20.12.2008р.; Біцюк В.С. –довіреність б/н від 06.04.2009р.;

від відповідача 3 за первісним позовом не з’явився;

від відповідача 4 за первісним позовом не з’явився;


ОБСТАВИНИ СПРАВИ:


Ухвалою господарського суду Київської області від 09.06.2009р. відкладено розгляд справи №9/055-09/10 та призначено розгляд на 23.06.2009р.

23.06.2009р. через загальний відділ господарського суду надійшов відзив на зустрічний позов б/н від 23.06.2009р. товариства з обмеженою відповідальністю "АВД ГРУПП", в якому позивач за первісним позовом просить суд відмовити у задоволенні зустрічного позову про визнання права власності та витребування майна з чужого незаконного володіння.

В судовому засіданні 23.06.2009р. присутнім представником товариства з обмеженою відповідальністю "Фіко" надано до суду клопотання про витребування доказів, а саме: оригінал Акту прийому –передачі житлового фонду та об’єктів комунального господарства, підписаний начальником концерну "Київоблагробуд" Гончаровим Н.І. та начальником житлово –експлуатаційної контори –1 Вишневої міської ради Особой В.С., на підставі якого, за твердженням позивача, підтверджується факт передачі відповідачем 4, відповідачу 1 спірного нежитлового приміщення, розташованого в м. Вишневе по вул. Святоюріївська (Ворошилова), буд. 11, площею 279, 5 кв.м.     

В судове засідання 23.06.2009р. представники відповідача 1, 3 не з’явились, про причини неявки господарський суд не повідомили, хоча відповідач 1 та відповідач 3 належним чином були повідомлені про місце і час судового засідання ухвалою господарського суду від 09.06.2009р.

Відповідач 3 в судове засідання 23.06.2009р. також не з’явився, але до господарського суду Київської області, через загальний відділ, надійшли пояснення №65 від 04.06.2009р. колективного житлово –комунального підприємства "Агропромбудіндустрія", відповідно до яких відповідач 3 просить суд відмовити в задоволені первісного позову, а справу розглядати без участі повноважного представника відповідача 3.       

За таких обставин та з метою повного та об’єктивного дослідження матеріалів справи, а також у зв’язку із витребуванням додаткових доказів у справі, господарський суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.

Враховуючи наведене вище, керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:


        1.  Розгляд справи №9/055-09/10 відкласти на 07.07.2009р. о 10 год. 10 хв. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (вул. Комінтерна, 16). Викликати для участі в судовому засіданні повноважних представників сторін.

2.   Зобов’язати позивача за первісним позовом надати суду:

 - оригінал Акту прийому –передачі спірного нежитлового приміщення, розташованого в м. Вишневе по вул. Святоюріївська (Ворошилова), буд. 11, площею 279, 5 кв.м., підписаний начальником концерну "Київоблагробуд" Гончаровим Н.І. та начальником житлово –експлуатаційної контори –1 Вишневої міської ради Особой В.С., для огляду.

    -  докази, які свідчать про передачу в користування приміщення, розташованого в м. Вишневе по вул. Святоюріївська (Ворошилова), буд 11. площею 279, 5 кв.м., будь - яким третім особам;

    - докази перебування приміщення, розташованого в м. Вишневе по вул. Святоюріївська (Врошилова), буд. 11 в іпотеці у будь –яких третіх осіб (яка частка).

               Визнати явку в судове засідання повноважних представників сторін обов’язковою.          


Суддя                                                                                                              Привалов А. І.

Джерело: ЄДРСР 4220419
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку