open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Броварський міськрайонний суд Київської області

м.Бровари № справи 361/4082/14-ц

№ провадження 2/361/1757/14

28.10.2014

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

28 жовтня 2014 року Броварський міськрайонний суд Київської області в складі:

головуючої судді Білик Г.О.

при секретарі Семенець Н.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Бровари цивільну справу за позовом Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення місць загального користування будинком,

В С Т А Н О В И В :

Представник Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку. Обгрунтовуючи заявлені вимоги зазначив, що квартира відповідача знаходиться на балансовому утриманні Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія», а тому відповідачу надаються послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку, які він не оплачує, внаслідок чого за період з 01 листопада 2011 року по 01 лютого 2014 року в нього виникла заборгованість в сумі 1 133 грн. 91 коп.

В судовому засіданні представник позивача позов підтримала з викладених в позовній заяві підстав та просила задовольнити.

Відповідач в судовому засіданні заперечував щодо задоволення позову та зазначив, що уклав з позивачем договір на рік, а тому не повинен сплачувати кошти за надані послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку.

Суд, заслухавши пояснення представників сторін, повно і всебічно з'ясувавши обставини в справі, об'єктивно дослідивши докази, що мають юридичне значення для розгляду справи та вирішення спору по суті, знаходить позов таким, що підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що відповідач є власником квартири АДРЕСА_1, що підтверджується довідкою форми 3. Зазаначена квартира знаходиться в багатоквартирному житловому будинку комунального житлового фонду та знаходиться на балансовому у триманні Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія».

02 жовтня 2007 року відповідач уклав договір з Комунальним підприємством Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» про надання послуг з централізованого опалення місць загального користування будинку № 3166/2, а тому Комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» надає відповідачу послуги централізованого опалення місць загального користування будинку.

Відповідач не сплачує кошти за надані послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку, внаслідок чого за період з 01 листопада 2011 року по 01 лютого 2014 року у нього виникла заборгованість в сумі 1 133 грн. 91 коп. ( за послуги з теплопостачання кошти в сумі 1 125 грн. 29 коп. та корекцію нарахувань в сумі 08 грн. 62 коп.

Житлово-комунальні послуги - це результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил (ст. 1 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги").

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 20 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" споживач зобов'язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Відповідно до ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Якщо визнання відповідачем позову суперечить закону або порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановлює ухвалу про відмову у прийнятті визнання відповідачем позову і продовжує судовий розгляд.

Виходячи з наведеного, судом встановлено, що відповідачу надавалися послуги з централізованого опалення та підігріву води з 01 листопада 2011 року по 01 лютого 2014 року, які він не оплачував, посилання відповідача на те, що він уклав договір Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» на один рік, не можуть бути прийняті судом до уваги, оскільки відповідно до п.9.1 договору про надання послуг з централізованого опалення місць загального користування будинку, договір вважається щороку продовженим, якщо за місяць до закінчення строку договору однією із сторін не буде письмово заявлено вимогу про розірвання договору, а відповідач не звертався до позивача із заявою про розірвання договору, а тому вимоги позивача є законними, обґрунтованими та такими,що підлягають задоволенню.

Відповідно до ч.1 ст. 88 ЦПК України стороні на користь якої ухвалено рішення суд присуджує з другої сторони понесені нею судові витрати.

керуючись ст. 20 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", ст. 66-68, 191, 179 ЖК Української РСР , ст.ст. 213-215 ЦПК України, суд -

В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 на користь Комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» заборгованість за надані послуги з централізованого опалення та підігріву води за період з 01 листопада 2009 року по 01 лютого 2014 року в сумі 1 133 (одна тисяча сто тридцять три) грн. 91 коп. та судовий збір в розмірі 243 грн. (двісті сорок три) грн.. 60 коп.

Рішення суду може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя Г.О. Білик

Джерело: ЄДРСР 41165776
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку