open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Ружинський районний суд Житомирської області

Справа № 291/649/14-к

1-кп/291/30/14

Україна

Ружинський районний суд Житомирської області

У Х В А Л А

І м е н е м У к р а ї н и

30 жовтня 2014 року

Ружинський районний суд Житомирської області в складі :

головуючого -судді - Митюк О.В.

при секретарі - Дубравському С.В.

за участю прокурора - Майорка М.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Ружин питання щодо виконання вироку по кримінальному провадженню № 12014060290000069 відносно

ОСОБА_1, уродженки с.Лозувате, Липовецького району, Вінницької області, громадянки України, українки, з середньою освітою, не заміжньої, не працюючої, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 засудженої вироком Ружинського районного суду від 08.05.2014 року до штрафу в сумі 850 грн.

ВСТАНОВИВ :

Вироком Ружинського районного суду від 08 травня 2014 року ОСОБА_1 засуджено за ч.1 ст.185 КК України до штрафу в сумі 850 грн. Вирок набрав законної сили 07 червня 2014 року. Оскільки в строки, встановлені ст. 26 КВК України, засуджена штрафу не сплатила, у даному засіданні порушується питання про заміну штрафу відповідно до ст. 53 КК України.

Засуджена ОСОБА_1 в судове засідання не з»явилася з невідомих суду причин, хоча була повідомлена належним чином.

Прокурор в судовому засіданні вважає за необхідне замінити присуджений штраф на громадські роботи.

Заслухавши думку прокурора, суд приходить до висновку про заміну штрафу на громадські роботи з наступних підстав.

Вивченням матеріалів справи встановлено, що 08 травня 2014 року ОСОБА_1 засуджена вироком Ружинського районного суду за ч.1 ст.185 КК України до штрафу в сумі 850 грн. Вказаний вирок набрав законної сили.

Відповідно до ст. 26 КВК України, засуджений зобов'язаний сплатити штраф у місячний строк після набрання вироком суду законної сили і повідомити про це відповідний суд шляхом представлення документа про сплату штрафу. У разі несплати засудженим штрафу у встановлений законом строк, суд розглядає питання про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу або заміну несплаченої суми штрафу покаранням у виді громадських або виправних робіт відповідно до закону.

У відповідності до ст.53 ч.5 КК України, у разі неможливості сплати штрафу суд може замінити несплачену суму штрафу покаранням у виді громадських робіт із розрахунку: одна година громадських робіт за один встановлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Таким чином, приймаючи до уваги встановлену судом неможливість сплати засудженою штрафу, а також враховуючи, що ОСОБА_1 не працює, обмежень для відбування громадських робіт засудженою, передбачених ч.3 ст.56 КК України, не встановлено, суд приходить до висновку про необхідність заміни несплаченої частини штрафу в сумі 850 грн. громадськими роботами.

Керуючись ст. ст.. 537, 539 КПК України, ст. 53 КК України, ст.26 КВК України, суд-

У Х В А Л И В:

Засудженій ОСОБА_1 несплачену за вироком Ружинського районного суду Житомирської області від 08 травня 2014 року суму штрафу в розмірі 850 грн. замінити громадськими роботами строком 50 (п»ятдесяти) годин.

На ухвалу може бути подана апеляція до апеляційного суду Житомирської області через Ружинський районний суд Житомирської області протягом 7 днів з дня її оголошення.

Суддя О. В. Митюк.

Джерело: ЄДРСР 41165759
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку