open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа №2-п-4249/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 грудня 2007 року місто Житомир

Богунський районний суд м. Житомира в складі:

головуючого - судді Слюсарчук Н.Ф.

з участю секретаря с/з Хоцької Л.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Житомирі цивільну справу за позовом КП «Житомирське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за водопостачання та водовідведення, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду 26.07.2007 року з даним позовом, в якому просить стягнути з відповідачки заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення в сумі 1844 грн. 47 коп. на користь КП «Житомирське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» відповідно до кількості споживачів, яка утворилась станом на 03.07.2007 року, вказавши, що відповідачка мешкає вАДРЕСА_1.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав в повному обсязі, просив стягнути з відповідачки заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення в сумі 1844 грн. 47 коп., витрати за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. на користь позивача та судовий збір на користь держави в розмірі 51 грн.

Відповідачка в судове засідання не з'явилась, хоча про час, день та місце розгляду справи була повідомлена належним чином (відповідно до ч. 8 ст. 76 ЦПК України), про причини неявки суд не повідомила, а тому суд вважає за можливе вирішити спір без участі відповідачки на підставі наявних у справі даних та доказів згідно ч. 4 ст. 169 ЦПК України.

Заслухавши пояснення представника позивача та дослідивши матеріали справи, суд вирішив визнати позов таким, що підлягає до задоволення.

Спірні правовідносини регулюються ст. 162 ЖК України та Правилами користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах і селищах України, які затвердженні наказом Державного комітету житлокомунгоспу України від 01 липня 1994 року № 65, виходячи з норми споживання води за місяць на кожну особу (мешканця квартири).

Судом встановлено, що відповідачка користується послугами позивача, від отримання послуг не відмовлялась.

Таким чином, між сторонами існували зобов'язальні правовідносини, які зі свого боку відповідачка не виконувала належним чином, своєчасно не вносила необхідні платежі, чим порушила права позивача і допустила заборгованість станом на 03.07.2007 року згідно наданого розрахунку в сумі 1844 грн. 47 коп.

Керуючись ст.ст.10,11,60,212-215 ЦПК України, гл. 8 розд. III ЦПК України, ст.ст.64,67,68,162 ЖК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь КП «Житомирське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення в сумі 1844 грн. 47 коп., витрати за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. 00 коп.,

судовий збір на користь держави в розмірі 51 грн.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

Джерело: ЄДРСР 4091115
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку