open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 5-618/08

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

28 листопада 2008 року Шосткинський міськрайонний суд Сумської області в складі:

головуючого - судді БОНДАРЕНКО Л.С.

при секретарі ЩЕРБАНЬ С.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Шостка подання Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області відносно

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Шостка, Сумської області, українця, громадянина України, неодруженого, освіта середня, прож. АДРЕСА_1, раніше судимого 25.12.2003 року Шосткинським райсудом за ст.121 ч.2, 69 КК України до 6 років позбавлення волі.

Звільнився з місць позбавлення волі 16.11.2007 року.

- про встановлення адміністративного нагляду.

В С Т А Н О В И В :

До Шосткинського міськрайоного суду надійшло подання Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області про встановлення адміністративного нагляду ОСОБА_1.

Подання мотивується тим, що ОСОБА_1., звільнився з місць позбавлення волі 16.11.2007 року. На шлях виправлення не став, на грунті зловживання спиртними напоями порушував громадський порядок.

12.10.2008 року притягнутий до адмінвідповідальності за ст.178 ч.1 КпАП України з накладанням стягнення у вигляді попередження. Йому у письмовій формі зроблено попередження про необхідність припинення ведення антигромадського спосібу життя та можливого встановлення адміннагляду.

07.11.2008 року притягнутий до адмінвідповідальності за ст.178 ч.2 КпАП України з накладанням стягнення у вигляді штрафу в розміра 51 грн. У письмовій формі зроблено попередження про необхідність припинення ведення антигромадського спосібу життя та можливого встановлення адміннагляду.

20.11.2008 року притягнутий до адмінвідповідальності за ст.177 КпАП України з накладанням стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 грн..

В судовому засіданні представник Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області ОСОБА_2, подання підтримав та пояснив, що ОСОБА_1., за місцем свого мешкання характеризується як особа, яка доспускає правопорушення на грунті зловживання спиртних напоїв. Тричі притягувався до адмінвідповідальності, тричі у письмовій формі попереджений про необхідність припинення ведення антигромадського спосібу життя та можливого встановлення адміннагляду. Все це позитивних результатів не надало, тому вважає доцільним встановити відносно нього адміністративний нагляд строком на 1 рік.

Заслухавши пояснення представника Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що подання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст.3 п. „В” розділом 2, ст.4 п.”В” ст.ст.5, 10 Закону України “Про встановлення адміністративного нагляду за особами звільненми з місць позбавлення волі”, від 01.12.1994 року,-

П О С Т А Н О В И В :

Встановити ОСОБА_1 адміністративний нагляд строком на 1 рік встановивши обмеження:

1). Заборонити відвідування торгівельних місць, де продаються спиртні напої на розлив.

2). Зоборонити виїзджати за межі району без дозволу органів внутрішніх справ у власних цілях.

3). Зобов”язати з”являтися на реєстрацію до сектору ДІМ Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області, м.Шостка, вул.К.Маркса, буд.67, кожного 1-го вівторка місяця з 09-00 годин до 18-00 годин.

Постанова може бути оскаржена в апеляційний суд Сумської області протягом 15 діб з дня її проголошення.

Суддя Шосткинського міськрайсуду

Сумської області Л.С.Бондаренко

Джерело: ЄДРСР 4083330
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку