open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-2439 2007 p

Справа №2-2439 2007 p.

РІШЕННЯ

Іменем України

28 листопада 2007 року Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу

Дніпропетровської області у складі:

головуючого судді Макарової Т.Ю.

при секретарі Зубенко Г.В.

розглянувши заочно у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Кривого Рогу справу за позовом Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації " Криворіжгаз" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення боргу за спожитий природний газ,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з вищевказаним позовом, в якому просить постановити рішення про стягнення солідарно з відповідачів заборгованість за спожитий природний газ в розмірі 122, 64 грн, судового збору на користь держави в розмірі 51, 00 гривні та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30, 00 грн.

Відповідачі неодноразово викликалися до суду, але в суд так і не з'явились, про час розгляду справи повідомлені своєчасно, у встановленому законом порядку, про причину неявки суд не повідомили, своїх заперечень не надали.

Представник позивача наполягає на розгляді справи у відсутності відповідачів. За таких обставин суд розглянув справу за відсутності відповідачів на підставі наявних у справі доказів, та оголосив згідно ст. 224 ЦПК України заочний розгляд справи.

Представник позивача позовні вимоги підтримала, та суду пояснила, що за період зг 01.11.2006 по 01.07.2007 р. відповідачам було поставлено природного газу на загальну суму 122, 64 грн. Відповідачі жодної плати за отримані послуги не внесли, в результаті чого виникла заборгованість в сумі 122, 64 грн., яку позивач просить стягнути з відповідачів солідарно. Також просить стягнути солідарно з відповідачів судовий збір в сумі 51 гривня та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30, 00 грн.

В судовому засіданні встановлено, що відповідачі дійсно є споживачами послуг позивача по забезпеченню населення природним газом. Встановлено також, що позивачем за період з 01.11.2006 по 01.07.2007 р. відповідачу було поставлено природного газу на загальну суму 122, 64 грн. Відповідачі жодної плати за отримані послуги не внесли. Таким чином заборгованість становить 122, 64 грн.

Встановлені в судовому засіданні обставини витікають з правовідносин по належному виконанню споживачами зобов'язань по сплаті наданих послуг, та з недопустимості односторонньої відмови від виконання зобов'язань.

Таким чином, в судовому засіданні встановлено, що права позивача порушені неналежним виконанням зобов'язань, а тому позовні вимоги вважає обґрунтованими, та; такими , що підлягають задоволенню.

Керуючись ст. ст. 64, 66-68 ЖК України, 526, 543 ЦК України, 212-215, 224-228 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 солідарно на користь відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Криворіжгаз" заборгованість за спожитий природний газ в сумі 122/сто двадцять дві /гривні 64 копійки.

Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 солідарно на користь держави судовий збір в сумі 51 /п'ятдесят одна / гривня.

Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 солідарно витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на користь УДК в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу в сумі ЗО / тридцять / гривень.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано до суду, що ухвалив рішення, протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення набирає законної сили після закінчення сторку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не було подано, або після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо заяву подано, а апеляційну скаргу не подано. Або після розгляду справи апеляційним судом.

Джерело: ЄДРСР 4082744
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку