open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 467/1950/14-к

1-кс/467/74/14

УХВАЛА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

12.09.2014 року Слідчий суддя Арбузинського районного суду Миколаївської області Кологрива Т.М., за участю секретаря судового засідання Романенко Т.І., прокурора Довбні М.М., розглянувши клопотання начальника Арбузинської ВК № 83 Воробйова С.В. про конфіскацію вилученого забороненого предмета

В С Т А Н О В И В:

У вересні 2014 року начальник Арбузинської ВК № 83 Воробйов С.В. звернувся до суду з клопотанням про конфіскацію вилученого забороненого предмета, мотивуючи свої вимоги тим, що 14 серпня 2014 року близько 20 години 40 хвил. молодшим інспектором ВНіБ прапорщиком внутрішньої служби ОСОБА_2, під час обходу гуртожитку ДСР, в секції № 1, було проведено неповний особистий обшук, в результаті якого в натільній білизні засудженого ОСОБА_3 було виявлено та вилучено мобільний телефон Nokia 1112 (IMEI НОМЕР_1).

Прокурор у судовому засіданні підтримаd клопотання.

Засуджений у судове засідання не з'явився, подав заяву про розгляд справи у його відсутність.

Вивчивши матеріали справи, вважаю, що клопотання обґрунтоване і підлягає задоволенню.

Відповідно до п.3 ч.4 ст. 107 КВК України засудженим до позбавлення волі забороняється зберігати при собі речі, заборонені до використання у колонії.

Частиною 7 ст. 102 КВК України визначено, що перелік і кількість предметів і речей, які засуджені можуть мати при собі, визначається нормативно-правовими актами Міністерства юстиції України. Зберігання засудженими при собі речей, а також предметів, які заборонено використовувати в колоніях, не допускається. Виявлені у

засуджених речі та предмети, які заборонено використовувати в колоніях, вилучаються, про що посадовою особою колонії складається протокол. За клопотанням установи виконання покарання слідчий суддя розглядає питання про конфіскацію таких речей та предметів або про передачу їх на зберігання до звільнення засудженого

відповідно до положень розділу VIII Кримінального процесуального кодексу України.

У відповідності до Додатку 9 до пункту 29 Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, затверджених наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань від 25.12.2003 року № 275, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.12.2003 року за № 1277/8598 щодо переліку предметів, виробів і речовин, зберігання яких засудженим заборонено, забороненими є, зокрема, радіоелектронні засоби, призначені для передавання чи приймання радіосигналів (мобільні телефони, пейджери тощо).

Слідчим суддею встановлено, що 14 серпня 2014 року близько 20 години 40 хвил. молодшим інспектором ВНіБ прапорщиком внутрішньої служби ОСОБА_2, під час обходу гуртожитку ДСР, в секції № 1, було проведено неповний особистий обшук, в результаті якого в натільній білизні засудженого ОСОБА_3 було виявлено та вилучено мобільний телефон Nokia 1112 (IMEI НОМЕР_1), який є предметом, забороненим для використання в колонії засудженим.

Факт виявлення забороненого предмету підтверджується: рапортом від 14 серпня 2014 року, актом від 14 серпня 2014 року, протоколом № 2 про вилучення заборонених предметів, висновком від 14 серпня 2014 року.

На підставі викладеного слідчий суддя приходить до висновку про конфіскацію виявленого у засудженого забороненого предмету.

Керуючись ст.ст. 537, 539 КПК України, слідчий суддя

У Х В А Л И В:

Клопотання начальника Арбузинської ВК № 83 Воробйова С.В. про конфіскацію вилученого забороненого предмета задовольнити.

Конфіскувати на користь держави виявлений та вилучений у засудженого ОСОБА_3 мобільний телефон Nokia 1112 (IMEI НОМЕР_1), який зберігається на складі ПФС Арбузинської виправної колонії № 83.

Ухвала оскарженню не підлягає. Ухвала набирає законної сили після її оголошення.

Слідчий суддя Т.М.Кологрива

Джерело: ЄДРСР 40811977
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку