open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

8 жовтня 2014 року

м. Київ

Колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у складі:

Леванчука А.О., Нагорняка В.А., Писаної Т.О.,-

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства «Астра Банк» до ОСОБА_4, ОСОБА_5 про стягнення заборгованості за кредитним договором, за касаційною скаргою ОСОБА_4, подану представником ОСОБА_6, на рішення Обухівського районного суду Київської області від 16 жовтня 2013 року та ухвалу апеляційного суду Київської області від 12 червня 2014 року,

в с т а н о в и л а:

Рішенням Обухівського районного суду Київської області від

16 жовтня 2013 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Київської області від 12 червня 2014 року, позов публічного акціонерного товариства «Астра Банк» (далі - ПАТ «Астра Банк») задоволено, стягнуто на його користь з ОСОБА_4 заборгованість за кредитним договором №150103024070016-2 від 2 червня 2011 року у загальному розмірі 1 253 514 грн. 23 коп., яка станом на 20 червня 2013 року складається з: 249 646 грн. 24 коп. простроченої заборгованості по сплаті кредитних коштів; 750 000 грн. строкової заборгованості по сплаті кредитних коштів; 209 009 грн. 13 коп. прострочених відсотків за користування кредитними коштами; 9 314 грн.

50 коп. строкових відсотків за користування кредитними коштами; 3 грн.

39 коп. простроченої сплати комісії; 35 540 грн. 97 коп. пені за прострочення виконання зобов'язання. Вирішено питання про судові витрати.

У касаційній скарзі ОСОБА_4 порушує питання про скасування рішення суду першої та ухвали суду апеляційної інстанцій, мотивуючи свої доводи порушенням судами норм процесуального права та неправильним застосуванням норм матеріального права, із направленням справи на новий розгляд до суду першої інстанції.

Вивчивши матеріали справи, колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ вважає, що касаційна скарга підлягає відхиленню з огляду на наступне.

Згідно з ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України під час розгляду справи в касаційному порядку суд перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Ухвалюючи оскаржувані у справі судові рішення, суди першої та апеляційної інстанцій з дотриманням вимог ст. ст. 213, 214, 303, 315 ЦПК України, вірно визначилися з характером спірних правовідносин і дійшли обґрунтованого висновку про наявність підстав для задоволення позову

ПАТ «Астра Банк».

Доводи касаційної скарги не дають підстав для висновку про порушення судами норм процесуального права та неправильне застосування норм матеріального права, яке призвело або могло призвести до неправильного вирішення справи.

Відповідно до ч. 3 ст. 332 ЦПК України суд касаційної інстанції при попередньому розгляді справи відхиляє касаційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо відсутні підстави для скасування судового рішення.

Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу ОСОБА_4, подану представником ОСОБА_6, відхилити, рішення Обухівського районного суду Київської області від 16 жовтня 2013 року та ухвалу апеляційного суду Київської області від 12 червня 2014 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Леванчук А.О.,

Нагорняк В.А.,

Писана Т.О.

Джерело: ЄДРСР 40803310
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку