open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 2-1113 2008 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

3 грудня 2008 року Томашпільський районний суд Вінницької області

в складі головуючого Семко Г.В.

за участю секретаря Клімочко С.В.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт. Томашпіль справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання договору купівлі-продажу дійсним та визнання права власності на 51/100 частину житлового будинку ,-

В С Т А Н О В И В:

17.11. 2008 року ОСОБА_1 звернувся до суду з цим позовом, посилаючись на те, що між ним та відповідачкою ОСОБА_2 була досягнута угода про купівлю-продаж належної їй 51/100 частини житлового будинку , згідно якої вона продала належну їй на праві власності частину житлового будинку, розташованого по АДРЕСА_1.

1 квітня 2008 року на виконання умов договору купівлі-продажу вказаної частини житлового будинку позивач передав ОСОБА_2 18 000 ( вісімнадцять тисяч ) доларів США, що підтверджується розпискою відповідачки. При укладенні договору відповідачка оформити договір в нотаріальному порядку зобов'язалася . Однак до цього часу договір купівлі-продажу частини житлового будинку відповідачка не оформила, тому позивач змушений звернутись з цим позовом до суду.

В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_3 позов підтримала , зіславшись на ті ж обставини, що і в позовній заяві.

Відповідачка ОСОБА_2 в судове засідання не з»явилася однак направила на адресу суду заяву в якій просить справу розглянути в її відсутності, з позовними вимогами згідна, не заперечує проти визнання договору купівлі-продажу частини житлового будинку та визнанням за ОСОБА_1 права власності на куплену в неї частину будинку .

Суд, заслухавши пояснення представника позивача , яка позов підтримала, розглянувши матеріали справи, вважає позов обгрунтованим, оскільки відповідно до ч. 2 ст. 220 ЦК України, якщо сторони домовилися щодо усіх істотних умов договору, що підтверджується письмовими доказами, і відбулося повне, або часткове виконання договору, але одна із сторін ухиляється від його нотаріального посвідчення, суд може визнати такий договір дійсним. Сторони домовились щодо усіх умов договору, відповідачка претензій до позивача не має , при передачі грошей відповідачка написала розписку про отримання грошей, що стверджує повне виконання сторонами умов договору, тому позов підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 220 ч.2, 626, 629, 638-640, 655, 658 ЦК України, ст.ст.10 , 60 , 130, 212- 215 ЦПК України, суд,-

В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити.

Визнати дійсним договір купівлі-продажу 51/100 частини житлового будинку належного на праві приватної власності ОСОБА_2 розташованого по АДРЕСА_1, укладений 1 квітня 2008 року між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 визнавши право власності на вказану частину житлового будинку за ОСОБА_1 .

На рішення суду може бути подано заяву про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня оголошення , а апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви , до апеляційного суду Вінницької області через Томашпільський районний суд.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 4069923
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку