open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2 - 2151

Справа № 2 - 2151 2008 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25 липня 2008 року Замостянський районний суд м.Вінниці

в складі: головуючого судді Батрин О.В.

при секретарі Кононенко О.Б.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за позовом КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення боргу, мотивуючи тим, що відповідач проживає за адресою: АДРЕСА_1 та отримують теплову енергію у гарячій воді, виробленої позивачем. Відповідно до п.17 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинкових територій, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 року за № 572 платежі за комунальні послугами власниками квартир, наймачами і орендарями вносяться щомісяця, не пізніше 10 числа наступного дня. Однак, відповідачі даний обов'язок не виконали і сума заборгованості на 1 травня 2008 року склала 3190 грн. 64 коп. Відповідно до діючого законодавства боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, що за розрахунком позивача складає 103 грн. 19 коп. та 743 грн. 39 коп. - суми втрат від інфляції, а всього сума заборгованості складає 4037 грн. 23 коп.

Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав повністю, пославшись на обставини, викладені вище.

Відповідач до судового засідання не з'явилася по невідомим суду причинам, хоча про час, день та місце розгляду справи була належним чином повідомлена. Про причини неявки суд не повідомила. Представник позивача не заперечив щодо розгляду справи у відсутність відповідача в порядку заочного провадження

Тому, суд на підставі ст. 226 ЦПК України розглянув справу у відсутність відповідача в порядку заочного провадження, оскільки в справі достатньо матеріалів про права та взаємовідносини сторін.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов до висновку про задоволення позову, оскільки відповідно до закону боржники зобов'язані сплатити суму заборгованості за надані послуги згідно договору, а в разі невиконання взятого на себе грошового зобов'язання - понести витрати з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, що всього складає на 1 травня 2008 року 4037 грн. 23 коп.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 10, 57, 60, 209, 212-215, 88, 226 ЦПК України, керуючись ст.ст. 64, 67, 68 ЖК України, ст. 525, 526, 530, 610-611 ЦК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

Позов задоволити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" заборгованість за спожиту теплову енергію станом на 1 травня 2008 року в сумі 4037 грн. 23 коп., витрати понесені на сплату збору на інформаційно-технічне забезпечення в сумі 30 грн., а також на користь держави судовий збір в розмірі 51 грн.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня його проголошення, а відповідачами переглянуте в цей же строк Замостянським районним судом м. Вінниці з дня отримання копії рішення.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 4068200
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку