open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №5-382/07

Справа №5-382/07

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

«25» жовтня 2007 року Сокирянський районній суд Чернівецької області в складі:

головуючого-судді: Побережної О.Д.

при секретарі: Гончар ATI.

з участю прокурора: Чернушка А.Е.,

представника СВК № 67 Микитюк В.В.

засудженого ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сокиряни справу за поданням начальника Сокирянськоі виправної колонії №67 (далі СВК-67) та голови спостережної комісії про можливість заміни невідбутої частини покарання більш м'яким покаранням ОСОБА_1, -

встановив:

Начальник Сокирянськоі виправної колонії №67 та голова спостережної комісії звернулися до суду з поданням про можливість заміни невідбутої частини покарання у вигляді позбавлення волі на більш м'яке у вигляді виправних робіт ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця та жителя АДРЕСА_1, засудженого 16.10.1995 року судовою колегією в кримінальних справах Одеського обласного суду за ст. 93 п.п. «а», «г», ст. ст. 142 ч.3, 42 КК України до 15 років позбавлення волі.

Заслухавши засудженого, який не висловив заперечень та представника СВК-67, який підтримав подання, враховуючи думку прокурора, суд вважає, що воно підлягає до задоволення.

В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1 засуджений за вчинення умисних особливо тяжких злочинів, на даний час відбув більше 2/3 строку. За час перебування в СІЗО допустив одне порушення встановленого режиму утримання. Стягнення погашене у встановленому порядку. Мав 3 заохочення. До СВК №67 прибув 05.06.1997 року. Під час відбування покарання в установі допустив одне порушення встановленого режиму утримання. Стягнення погашено у встановленому порядку. Мав 14 заохочень. За постановою начальника СВК-67 переведений до дільниці соціальної реабілітації при СВК - 67. Працевлаштований на виробництві колонії різноробочим, сумлінно відноситься до праці, у повному обсязі виконує свої трудові обов'язки. Характеризується позитивно. Підтримує зв'язок з рідними. У вчиненому злочині розкаюється. Після звільнення має намір проживати за адресою: АДРЕСА_1 та буде працевлаштований до ФЛП ОСОБА_2 експедитором.

Встановлені обставини свідчать про те, що засуджений ОСОБА_1 став на шлях виправлення і йому може бути замінена не відбута частина покарання у вигляді позбавлення волі більш м'яким покаранням у вигляді виправних робіт, в межах строків, установлених для даного виду покарання.

На підставі ст. 82 КК України, керуючись ст. 407 КПК України, суд, -

постановив:

Подання начальника Сокирянськоі виправної колонії №67 та голови спостережної комісії -задовольнити.

Замінити ОСОБА_1 невідбуту частину покарання, призначену вироком судової колегії в кримінальних справах Одеського обласного суду від 16.10.1995 року у вигляді позбавлення волі строком 1 (один) рік 11 (одинадцять) місяців 10 (десять) днів більш м'яким покаранням у вигляді виправних робіт по місцю роботи з відрахуванням в дохід держави 20 % його заробітку.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернівецької області протягом 7 діб з дня її оголошення шляхом подачі апеляції через Сокирянський районний суд.

Джерело: ЄДРСР 4067721
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку