open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа№2-1453 2007 рік

Справа№2-1453 2007 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 жовтня 2007 року Тульчинський районний суд

Вінницької області

В складі: головуючого судді Робак С О.

при секретарі Підлубній Г.О.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Тульчині справу за позовом ОСОБА_1 до Тульчинської міської ради про визнання права власності на спадкове майно,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до Тульчинської міської ради про визнання права власності на спадкове майно, мотивуючи свої вимоги тим, що ІНФОРМАЦІЯ_1 померла його мати, ОСОБА_2, і після її смерті відкрилася спадщина за законом, яка складається із:

- житлового будинку з усіма господарськими будівлями та спорудами, розташованого в АДРЕСА_1, який їй належав згідно договору купівлі-продажу за № 27 від 04.08.1987 року,

- грошових заощаджень з усіма нарахуваннями та компенсацією, що знаходяться в ощадному банку України філії № 203/065 м. Тульчина на рахунку НОМЕР_1.

Заповітного розпорядження мати не склала. Других спадкоємців немає - брат, ОСОБА_3, помер ще ІНФОРМАЦІЯ_2. Він являється єдиним спадкоємцем першої черги майна моєї матері за законом і бажає прийняти спадщину.

З метою оформлення права власності на спадкове майно він звернувся в нотаріальну контору. Однак, в оформленні права власності на спадкове майно йому було відмовлено через те, що в самому договорі купівлі-продажу та свідоцтвах при переводі прізвища з російської мови на українську губиться апостроф.. А тому він вимушений звернутися з позовом до суду.

В судовому засіданні позивач підтвердив обставини, якими він обґрунтовує свої вимоги і на задоволенні позову наполягає.

Відповідач в судове засідання не з'явився, проте подав до суду письмову заяву, в якій попросив суд розглянути справу без його участі. Проти задоволення позову не заперечує.

Заслухавши позивача та ознайомившись з заявою відповідача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що в зв'язку з визнанням відповідачем позову, відповідно до ч. 4 ст. 130, ст. 174 ЦПК України є підстави для ухвалення рішення про задоволення позову, оскільки вимоги позивача є законними та достатньо вмотивованими і ґрунтуються на наявних у справі доказах, а визнання позову відповідачем не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

На підставі викладеного, відповідно до ст. 4, 15, ч.4 ст. 130, ст. 174, ст. 213-215 ЦПК України, ст. 328, ст. 386, ст. 392, ст. 1220-1222, ч.5 ст. 1268, ст. 1266 ЦК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на спадкове майно, спадкоємцем якого він став після смерті своєї матері, ОСОБА_2, померлої ІНФОРМАЦІЯ_1, а саме на:

· житловий будинок з усіма господарськими будівлями та спорудами, розташованого в АДРЕСА_1, який їй належав згідно договору купівлі-продажу за № 27 від 04.08.1987 року,

· грошові заощадження з усіма нарахуваннями та компенсацією, що знаходяться в ощадному банку України філії № 203/065 м. Тульчина на рахунку НОМЕР_1.

Рішення суду може бути оскаржене протягом десяти днів з дня його проголошення шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційної скарги до апеляційного суду Вінницької області протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.

Джерело: ЄДРСР 4067596
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку