open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-о-423/2008 рік

Справа № 2-о-423/2008 рік.

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 грудня 2008 року Московський районний суд м. Харкова в складі:

головуючого - судді Зінченко Ю.Є.,

народних засідателів Маслової Т.П., Ларютіної І.І.

при секретарі - Колтур Я.С.

за участю прокурор Акіменко Л.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові заяву головного лікаря ХОКПЛ № 3 про примусову госпіталізацію в порядку ст.14 Закону України «Про психіатричну допомогу» ОСОБА_1, 1943 року народження,

В С Т А Н О В И В :

До Московського районного суду м. Харкова звернувся з заявою головний лікар ХОКПЛ № 3 про примусову госпіталізацію хворої ОСОБА_1., 1943 року народження на підставі ст.14 Закону України «Про психіатричну допомогу».

У судовому засіданні представник ХОКПЛ № 3, що діє на підставі доручення, підтримала заяву лікарні про примусову госпіталізацію та пояснив, що ОСОБА_1. була оглянута комісією лікарів, відповідно до висновку зазначеної комісії у хворої був встановлений діагноз - органічний бредовий розлад. Хвора страждає на важкий психічний розлад у формі органічного бредового розладу в наслідок перенесеного органічного захворювання, та становить небезпеку для оточуючих в наслідок своєї агресивності. Від добровільного лікування відмовилася. У наслідок захворювання хвора в даний час соціально небезпечна і потребує в примусовому лікуванні в умовах психіатричного стаціонару.

Суд, вислухавши учасників процесу, дослідивши матеріали справи, встановив наступне.

ОСОБА_1. госпіталізована в ХОКПЛ № 3 з діагнозом органічно бердовий розлад. Відповідно до акту психіатричного огляду у госпіталізованої хворої встановлений діагноз - органічно бредовий розлад. Хвора страждає на важкий органічно бердовий розлад. в наслідок перенесеного органічного захворювання, та становить небезпеку для оточуючих в наслідок своєї агресивності, у зв'язку з чим їй рекомендоване примусове лікування згідно ст.14 Закону України «Про психіатричну допомогу».

Встановлені факти свідчать про наявність у ОСОБА_1. психічного захворювання органічно бредовий розлад, а також про те, що хвора становить небезпеку для себе та оточуючих і має потребу в примусовому лікуванні.

У зв'язку з вищевикладеним, суд вважає за можливе застосувати у відношенні хворої ОСОБА_1. примусову госпіталізацію.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 281,282 ЦПК України, ст. ст. 14, 16, 22 Закону України «Про психіатричну допомогу», суд

В И Р І Ш И В :

Застосувати у відношенні ОСОБА_1, 1943 року народження примусову госпіталізацію в умовах психіатричного стаціонару ХОКПЛ № 3.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Московський районний суд м. Харкова шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя Зінченко Ю.Є.

Народні засідателі Маслова Т.П.

Ларютіна І.І.

Джерело: ЄДРСР 4065239
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку