open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-4746/2008р

Справа №2-4746/2008р.

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 серпня 2008 року Краматорський міський суд Донецької області у складі головуючого судді Груіцької Л.О., при секретарі Панасюк К.П., за участю представника позивача Радомського А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Комунального виробничого підприємства «Краматорська тепломережа» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за опалення та гарячого водопостачання,

В С Т А Н О В И В:

30.05.2008 року КВП «Краматорська тепломережа» звернулася до суду, з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за опалення та гарячого водопостачання в сумі 5388,05грн., обґрунтовуючи свої вимоги, що КВП «Краматорська тепломережа» оказує послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для жилої квартири АДРЕСА_1 власником якої є відповідачі. Відповідачі несвоєчасно вносять оплату за отримані послуги з опалення та гарячого водопостачання, чим порушує ст.64 ЖК України, та п.18 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. В результаті у відповідачів утворилась заборгованість за період з січня 2004 року по квітень 2008 року в сумі 5388,05грн. Зазначену заборгованість просить стягнути з відповідачів, а також просить стягнути судові витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн.

Відповідачі у судове засідання не з'явились, по невідомій суду причині, про час та місце розгляду повідомлені належним чином. Відповідно до вимог ст.ст. 224-225 ЦПК України, судом прийняте рішення про заочний розгляд справи. Позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

У судовому засідання представник позивача підтримав заявлені вимоги.

Вислухавши думку представника позивача, проаналізувавши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Згідно зі ст.156 ЖК України, члени сім'ї власника несуть солідарну майнову відповідальність за несвоєчасну оплату комунальних послуг.

У судовому засіданні встановлено, що відповідачі є власниками квартири АДРЕСА_1 /а.с.6/.

Позивач - КВП «Краматорська тепломережа» обслуговує житловий фонд.

Відповідно до руху по особовому рахунку і довідці про перерахунок заборгованості відповідачів за січень 2004р. по квітень 2008 року, оплата за послуги по опаленню та гарячому водопостачанню проводилася частково, загальна сума боргу за зазначений період склала 5388,05грн. /а.с.4-5/.

Позовні вимоги позивача, заявлені в судовому засіданні, підлягають задоволенню і з відповідачів на користь позивача варто стягнути заборгованість в сумі 5388,05грн.

Також згідно ст.88 ЦПК України, з відповідачів на користь позивача необхідно стягнути витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн., та у доход держави необхідно стягнути судовий збір в сумі 51грн.

Керуючись ст.ст.3, 10, 88, 212-214, 217, 224-225 ЦПК України, ст.ст.67, 68, 156 ЖК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги Комунального виробничого підприємства «Краматорська тепломережа» до ОСОБА_1, ОСОБА_2ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за опалення та гарячого водопостачання - задовольнити.

Стягнути в долі з ОСОБА_1, ОСОБА_2ОСОБА_3 на користь КВП «Краматорська тепломережа» (р./р. НОМЕР_1у Донецькій обласній філії АКБ УСБ, код ЗКПО 00131133, МФО 334011) заборгованість за опалення та гаряче водопостачання за період з січня 2004 року по квітень 2008 року в сумі по 1796,02грн. з кожного, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі по 10грн. з кожного.

Стягнути в долі з ОСОБА_1, ОСОБА_2ОСОБА_3 у доход держави судовий збір в сумі по 17грн. з кожного.

Заочне рішення може бути переглянуте Краматорським міським судом за письмовою заявою відповідачів, яка може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подане в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 10 днів із дня його оголошення. Апеляційна скарга на рішення може бути подана в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя:

Рішення ухвалене і надруковане в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4065096
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку