open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-4795/2008р

Справа №2-4795/2008р.

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

01 серпня 2008 року м. Краматорськ

Краматорський міський суд Донецької області у складі головуючого судді Груіцької Л.О., при секретарі Панасюк К.П., за участю представника позивача Писаренко Л.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Обласного комунального підприємства „Донецьктеплокомуненерго”, Виробнича одиниця „Краматорськміжрайтепломережа” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання,

В С Т А Н О В И В:

30.05.2008 року позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання, в обґрунтування своїх вимог указали, що позивач надає послуги з централізованого опалення і водопостачання для квартири АДРЕСА_1 власником якої є відповідачка. Відповідачка несвоєчасно вносила оплату за отримані послуги з опалення та гарячого водопостачання, тим самим грубо порушувала вимоги ст.64 ЖК України та п.18 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. В результаті у відповідачки по особовому рахунку НОМЕР_1 утворилась заборгованість за одержані послуги на 01.04.2008р. в сумі 4064,97грн. Просить стягнути з відповідачки зазначену заборгованість, а також понесені судові витрати в сумі 82,68грн.

Відповідачка у судове засідання не з'явилась. Відповідно до вимог ст.ст.224-225 ЦПК України, судом прийняте рішення про заочний розгляд справи. Позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримала в повному обсязі.

Вислухавши пояснення представника позивача, проаналізувавши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Згідно ст.156 ЖК України повнолітні члени родини власника зобов'язані брати участь у витратах по утриманню будинку й прибудинковій території й проведенню ремонту.

Згідно ст.162 ЖК України, плата за використання житловим приміщенням в домі (квартирі), що перебуває у громадянина на праві приватної власності, встановлюється згодою сторін. Сплата за комунальні послуги сплачуються, окрім квартирної плати, по ствердженим в встановленому порядку тарифу. Час внесення квартирної плати й плати за комунальні послуги ухвалюються угодою сторін.

У судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1є власницею квартириАДРЕСА_1/а.с.5/.

Позивач - ОКП „Донецьктеплокомуненерго”, ВО „Краматорськміжрайтепломережа” обслуговує житловий фонд /а.с.6-9/.

Відповідно до руху по особовому рахунку заборгованості відповідачки за період з березня 2002 року по березень 2008 року складає 4064,97грн., оплата за послуги по постачанню теплової енергії та гарячого водопостачання, відповідачкою не проводилася /а.с.4/.

Позовні вимоги позивача, підлягають задоволенню і з відповідачки на користь позивача варто стягнути заборгованість у сумі 4064,97грн.

Також згідно ст.88 ЦПК України, з відповідачки на користь позивача необхідно стягнути витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн., та судовий збір в сумі 52,68грн.

Керуючись ст.ст.3, 10, 212-217, 223-225 ЦПК України, ст.ст.156, 162 ЖК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги Обласного комунального підприємства „Донецьктеплокомуненерго”, Виробнича одиниця „Краматорськміжрайтепломережа” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь виробничої одиниці «Крамміжрайтепломережа» (р./р.НОМЕР_1у Краматорськом відділенні №2865 ВАТ «Державний Ощадбанк України», код ЄДРПОУ 05540936, МФО 394222) заборгованість за послуги по постачанню теплової енергії та гарячого водопостачання за період з березня 2002 року по березень 2008 року в сумі 4064,97грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн., та судовий збір в сумі 52,68грн.

Заочне рішення може бути переглянуте Краматорським міським судом за письмовою заявою відповідачів, яка може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подане в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 10 днів із дня його оголошення. Апеляційна скарга на рішення може бути подана в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя:

Рішення ухвалене і надруковане в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4065091
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку