open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-5017/2008

Справа № 2-5017/2008

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

3 вересня 2008 року м. Краматорськ

Краматорський міський суд Донецької області в складі:

головуючого - судді Космачевської Т.В.,

при секретарі Вітрік О.О.,

за участю представника позивача Самоніної І.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Комунального виробничого підприємства „Краматорський водоканал” до ОСОБА_1, ОСОБА_2,ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення,

В С Т А Н О В И В:

Позивач в позовній заяві обґрунтував свої вимоги наступним. Відповідно до підпункту „б” п. 12.1 „Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах в Україні” відповідачам ОСОБА_1, ОСОБА_2,ОСОБА_3, які мешкають за адресою: АДРЕСА_1 підприємством КВП „Краматорський водоканал” був відкритий особовий рахунок НОМЕР_1 для надання послуг з водопостачання та водовідведення. Відповідачі допускають систематичну несплату послуг водопостачання та водовідведення, і за період з 1.03.1997 року по 01.12.2007 року за відповідачами утворилася заборгованість у сумі 4952,01 грн. У зв'язку із цим просили стягнути солідарно з відповідачів на користь позивача зазначену заборгованість, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 30 грн.

Представник позивача Самоніна І.П. у судовому засіданні зазначила, що повністю підтримує позов та не заперечує проти заочного розгляду справи.

Відповідачі в судове засідання не з'явилися по невідомій суду причині, про час та місце слухання справи повідомлялися належним чином. Повідомлень про причини неявки відповідачів не надійшло.

Згідно зі ст. 224 ЦПК України суд на підставі наявних в справі доказів вважає можливим ухвалити заочне рішення.

Суд, вивчивши зібрані в справі докази, вважає, що позов підлягає повному задоволенню.

Відповідно до довідки відповідачі мешкають за адресою:АДРЕСА_1

Згідно зі ст.ст. 64,67,68 ЖК України, наймач і члени його родини зобов'язані вчасно вносити плату за користування комунальними послугами по затвердженим у встановленому порядку тарифам.

Згідно виписки з особового рахунку заборгованість відповідачів за період з 1.03.1997 року по 01.12.2007 становить 4952,01 грн., що і підлягає стягненню солідарно з відповідачів на користь позивача.

Також згідно з ч. 1 ст. 88 ЦПК України солідарно з відповідачів підлягають стягненню на користь позивача витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 30 грн., що були понесені позивачем при звернені до суду.

Оскільки рішенням Краматорської міської Ради позивача звільнено від сплати судового збору солідарно з відповідачів підлягають стягненню на користь місцевого бюджету м. Краматорську судовий збір у сумі 51 грн.

Керуючись ст.ст. 3, 60, 88, 213, 224, 226 ЦПК України, ст. ст. 64,67,68 ЖК України,

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги Комунального виробничого підприємства „Краматорський водоканал” задовольнити повністю.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2,ОСОБА_3 на користь Комунального виробничого підприємства „Краматорський водоканал” (р/р НОМЕР_1 в Донецькій обласній філії АКБ «Укрсоцбанк», МФО 334011, ЄДРПОУ 05524251) заборгованість за період з 1.03.1997 року по 01.12.2007 року у сумі 4952,01 грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 30,00 грн.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2,ОСОБА_3 на користь місцевого бюджету м. Краматорська судовий збір у сумі 51,00 грн.

Заочне рішення може бути переглянуте Краматорським міським судом за письмовою заявою відповідачів, яка може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Краматорський міський суд.

Суддя:

Рішення ухвалене й надруковане в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4065048
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку