open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-5671/2008

Справа № 2-5671/2008

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

29 вересня 2008 року

Краматорський міський суд Донецької області

у складі головуючого судді Груіцької Л.О.

при секретарі Хоронько М.В.

за участю представника позивача Горлаковської Т.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Краматорську цивільну справу за позовом ТОВ “Краматорськтеплоенерго” до ОСОБА_1, ОСОБА_2про стягнення заборгованості за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання -

В С Т А Н О В И В :

25.06.2008 року ТОВ “Краматорськтеплоенерго” звернулося до суду з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання в сумі 592,71 грн., мотивуючи свої вимоги тим, що відповідачка ОСОБА_1 являється власником квартири АДРЕСА_1, де вона проживає разом з сином ОСОБА_2 Відповідачі у порушення житлового законодавства не проводять оплату платежів за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання, у результаті чого утворилася заборгованість в сумі 592,71 грн. Вказану заборгованість просить стягнути з відповідачів на користь позивача, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. та судовий збір в сумі 51 грн.

Представник позивача Горлаковська Т.І. в судовому засіданні позовні вимоги підтримала та просила задовольнити в повному обсязі, проти ухвалення заочного рішення не заперечує.

Відповідачі у судове засідання не з'явились, про час слухання справи повідомлені належним чином, повідомлень про причини неявки від них не надійшло, в зв'язку з чим згідно ст. 224 ЦПК України суд на підставі наявних у справі доказів вважає можливим ухвалити заочне рішення.

Дослідивши думку представника позивача, яка не заперечувала проти ухвалення заочного рішення, всебічно та об'єктивно вивчивши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає повному задоволенню.

Як вибачається з довідки ТОВ «Керуюча компанія Коменерго-Краматорськ» ОСОБА_1 являється власником квартири АДРЕСА_1, де вона проживає разом з сином ОСОБА_2 (а.с.5).

ТОВ «Енергохолдінг» у період з 01.07.2003 року по 01.01.2007 рік постачало теплову енергію та гаряче водопостачання до квартири відповідачів.

Згідно ст. 162 ЖК України, плата за використання житловим приміщенням в домі (квартирі), що перебуває у громадянина на праві приватної власності, встановлюється згодою сторін. Плата за комунальні послуги береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами. Час внесення квартирної плати й плати за комунальні послуги визначаються угодою сторін.

Згідно ст. 156 ЖК України повнолітні члени сім'ї власника, які проживають разом з ним у будинку (квартирі), що йому належить, зобов'язані брати участь у витратах по утриманню будинку (квартири) за затвердженими в установленому порядку тарифами.

В порушення житлового законодавства та вимог п.18 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», відповідачі не вносять плату за теплову енергію та гаряче водопостачання.

Згідно договору про уступку права вимоги № 6/06 від 22.12.2006 року ТОВ «Енергохолдінг» передало ТОВ “Краматорськтеплоенерго” право вимоги грошових зобов”язань споживачів, а також стягнення заборгованості за послуги, які було надано відповідачам ТОВ «Енергохолдінг».

Як видно з матеріалів справи, відповідачі не вносять оплату за теплову енергію та гаряче водопостачання за період з 1 липня 2003 року по 1 січня 2007 року, у результаті чого утворилася заборгованість в сумі 592,71 грн.

Вказана заборгованість і підлягає стягненню солідарно з відповідачів на користь позивача в повному обсязі.

Крім того, солідарно з відповідачів на користь позивача слід стягнути судові витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду цивільної справи у розмірі 30 грн. та судовий збір у розмірі 51 грн.

Керуючись ст.ст.10,60,88,213-215, 224,226 ЦПК України, ст.ст.156,162 ЖК України, суд,-

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ТОВ «Краматорськтеплоенерго» задовольнити в повному обсязі.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2на користь ТОВ «Краматорськтеплоенерго» (р/р НОМЕР_1 у Краматорський філії КБ “Приватбанк”, МФО 335548, ЕГРПОУ 34657789) заборгованість за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання за період з 1 липня 2003 року по 1 січня 2007 року в сумі 592,71 грн., витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду цивільної справи в розмірі 30 грн. та судовий збір в сумі 51 грн., а всього на загальну суму 673 (шістсот сімдесят три) грн. 71 коп.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідачів. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів від дня його проголошення; апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів (разом з заявою) до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська .

Суддя:

Рішення ухвалено в нарадчій кімнаті, надруковано в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4065026
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку