open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2 - 1878

Справа № 2 - 1878

2008 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14 липня 2008 року Замостянський районний суд м.Вінниці

в складі: головуючого судді Батрин О.В.

при секретарі Кононенко О.Б.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за позовом Державного підприємства "Вінницькі теплові мережі" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію, мотивуючи тим, що відповідачі проживають за адресою АДРЕСА_1 та отримують теплову енергію по гарячій воді, виробленій позивачем. Відповідно до п.17 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинкових територій, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 року за № 572, платежі за комунальні послуги власниками квартир, наймачами і орендарями вносяться щомісяця, не пізніше 10 числа наступного місяця. Однак, відповідачі даний обов'язок не виконали і сума боргу на 1 серпня 2007 р. складала 327 грн. 42 коп. Відповідно до діючого законодавства, боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три відсотки річних від простроченої суми. В добровільному порядку відповідачі сплатити борг відмовляються. Тому, позивач звернувся з даним позовом до суду та просив його задовольнити.

До судового засідання сторони не з'явилися по невідомим суду причинам, хоча про час, день та місце розгляду справи були належним чином повідомлені. Тому, суд розглянув дану справу у їх відсутність, оскільки в справі достатньо матеріалів про права та взаємовідносини сторін.

Враховуючи наведене та дослідивши матеріали справи суд встановив:

Відповідачі проживають за адресою АДРЕСА_1 (а.с. 3).

Відповідно до п.17 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинкових територій, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 року за № 572, платежі за комунальні послуги власниками квартир, наймачами і орендарями вносяться щомісяця, не пізніше 10 числа наступного місяця.

Однак, в 2005 році позивачем демонтоване опалення квартири АДРЕСА_1, на яку позивач нараховує кошти за теплопостачання та водовідведення, що стверджується відповідним актом, а до 2005 року відповідачами повністю проводилась оплата за спожиту теплову енергію, вироблену позвиачем.

Тому, на підставі викладеного суд дійшов до висновку про відмову в задоволенні позову Державного підприємства „Вінницькі теплові мережі” до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення боргу за спожиту теплову енергію, оскільки відповідно до закону лише боржники зобов'язані сплатити суму заборгованості за надані послуги. Однак, як встановлено в ході судового розгляду справи відсутня сума заборгованості відповідачів перед позивачем і відповідач не є споживачем послуг по опаленню та гарячій воді, виробленій позивачем.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 10, 57, 60, 209, 212-215, 88 ЦПК України, ст. ст. 64, 67, 68 ЖК України, ст. ст. 525, 526, 530, 610-611 ЦК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

В задоволенні позову Державного підприємства "Вінницькі теплові мережі" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію - відмовити.

На рішення суду може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня його проголошення.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 4064899
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку