open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа №3-10792

2008 рік

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 червня 2008 року м.Чернівці

Суддя Шевченківського районного суду м.Чернівці М.І.Данилюк розглянувши адміністративну справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця с.Слобода Банилів Вижницького району Чернівецької області, тимчасово не працює,

за ст. 130 ч.1 КпАП України,-

в с т а н о в и в:

01 червня 2008 року о 02 годині 55 хвилин ОСОБА_1 керував автомобілем “Фольксваген” державний номерний знак НОМЕР_1 в м.Чернівці по вул. Вінниченка в стані наркотичного сп”яніння, чим порушив п 2.9 ПДР України.

В суді ОСОБА_1 свою вину визнав і підтвердив викладені в протоколі про адміністративне правопорушення обставини.

Його винність підтверджується також протоколом проведення медичного огляду дл встановлення факту вживання психоактивної речовини, що мається в матеріалах адміністративної справи.

Вважаю, що в діях ОСОБА_1є склад правопорушення, передбачений ст. 130 ч.1 КпАП України, в зв”язку з чим за скоєне він повинен нести відповідальність.

При накладені стягнення ОСОБА_1суд враховує, характер вчиненого правопорушення та ступінь вини порушника, обставини, що пом”якшують та обтяжують відповідальність.

Керуючись ст. 130 ч.1, 284 КпАП України,-

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КпАП України і накласти адміністративне стягнення у вигляді 260 гривень штрафу в дохід держави.

Постанова оскарженню не підлягає.

СУДДЯ М.І.ДАНИЛЮК

Справа №3-9898/08

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 травня 2008 року м.Чернівці

Суддя Шевченківського районного суду м.Чернівці М.І.ДАНИЛЮК розглянувши адміністративну справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканки АДРЕСА_2, приватний підприємець,

за ст.124 КпАП України,-

в с т а н о в и в:

14 травня 2008 року о 17 годині 00 хвилин ОСОБА_2 керуючи автомобілем “Мереседес” державний НОМЕР_2 в м.Чернівці по вул.Київська,28 не вибрав безпечного бокового інтервалу, в результаті чого допустив наїзд на стоячий автомобіль «Міцубісі» державний НОМЕР_3, що належить ОСОБА_3.Своїми діями водій ОСОБА_2 порушив п.12.1 ПДР України.

В суді ОСОБА_2 свою вину визнав і підтвердив викладені в протоколі про адміністративне правопорушення обставини.

Окрім визнання своєї вини, винність ОСОБА_2 в скоєнні ним дорожньо-транспортної пригоди підтверджується матеріалами адміністративної справи, а саме: схемою пригоди та протоколом огляду місця дорожньо - транспортної пригоди.

Вважаю, що в діях ОСОБА_2 є склад правопорушення, передбачений ст. 124 КпАП України, в зв”язку з чим за скоєне він повинен нести відповідальність.

При накладені стягнення ОСОБА_2 суд враховує характер вчиненого правопорушення та ступінь вини правопорушника, обставини, що пом”якшують та обтяжують відповідальність, його особу та матеріальне становище.

Керуючись ст.124, 284 КпАП України,-

постановив:

ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.124 КпАП України і накласти адміністративне стягнення у вигляді 34 грн. штрафу в дохід держави.

Постанова оскарженню не підлягає.

СУДДЯ

Джерело: ЄДРСР 4064520
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку