open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

копія

Справа № 5-88

2007р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08.11.2007 р. Тростянецький районний суд Сумської області в складі:

головуючого судді - Шевченка B.C.

при секретарі - Коваленко О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Тростянець подання відносно

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., уродженки м. Харків, українки, громадянки України, освіта середня спеціальна, заміжньої, не

працюючої, проживаючої АДРЕСА_1, судимої:

27.10.2006 р. Тростянецьким районним судом за ч.3 ст. 365, ч.1 ст. 366, ч.2 ст. 191, п.1 ст. 70 КК України до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 2 років. На підставі ст. 75, 76 КК України звільнена від відбування основної міри покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, -

про звільнення від відбування покарання, -

встановив:

Заступник начальника Охтирського MB КВІ Тростянецького підрозділу УДДУПВП в Сумській області звернувся з поданням в суд про звільнення від відбування основної міри покарання ОСОБА_1 у зв'язку з тим, що вона за час відбування покарання проявила себе з позитивної сторони, до адміністративної відповідальності не притягувалася, іспитовий строк закінчився.

В судовому засіданні заступник начальника Охтирського MB КВІ Тростянецького підрозділу подання підтримала та показала, що засуджена ОСОБА_1 за час відбування покарання показала себе з позитивної сторони, за місцем проживання характеризується позитивно, до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувалася, іспитовий строк закінчився, в зв'язку з чим є необхідність звільнити її від відбування основної міри покарання.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає необхідним подання задовольнити.

Судом встановлено, що за вироком Тростянецького районного суду Сумської області ОСОБА_1 була засуджена за ч.3 ст. 365, ч.1 ст. 366, ч.2 ст. 191, п.1 ст. 70 КК України до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 2 років. На підставі ст. 75, 76 КК України звільнена від відбування основної міри покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік. За час відбування призначеного покарання засуджена ОСОБА_1 громадський порядок не порушувала, до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувалася, за місцем проживання характеризується позитивно, не працює. В зв'язку з цим та враховуючи, що іспитовий строк закінчився, суд вважає за необхідне звільнити ОСОБА_1 від подальшого відбування основної міри покарання.

На підставі викладеного, ст. ст. 78 КК України, ст. 408і КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, засуджену вироком Тростянецького районного суду Сумської області за ч.3 ст. 365, ч.1 ст. 366, ч.2 ст. 191, п.1 ст. 70 КК України до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 2 років. На підставі ст. 75, 76 КК України звільненої від відбування основної міри покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік - звільнити від відбування основної міри покарання.

Постанова може бути оскаржена в Сумський апеляційний суд через Тростянецький районний суд протягом 7 діб з дня її оголошення.

Джерело: ЄДРСР 4064251
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку