open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

копія

Справа № 5-89

2007р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08.11.2007 р. Тростянецький районний суд Сумської області в складі:

головуючого судді - Шевченка B.C.

при секретарі - Коваленко О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Тростянець подання відносно

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., українця, громадянина України, освіта неповна вища, неодруженого, працюючого тренером з футболу Тростянецької ДЮСШ, проживаючого АДРЕСА_1, судимого:

31.10.2006 р. Тростянецьким районним судом Сумської області за ч.2 ст. 296, ч.1 ст. 122, ч.1 ст. 70 КК України до 1 року 1 місяця обмеження волі, на підставі ст. 75, 76 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, -про звільнення від відбування покарання, -

встановив:

Заступник начальника Охтирського MB КВІ Тростянецького підрозділу УДДУПВП в Сумській області звернувся з поданням в суд про звільнення від відбування покарання ОСОБА_1 у зв'язку з тим, що він за час відбування покарання проявив себе з позитивної сторони, до адміністративної відповідальності не притягувався, іспитовий строк закінчився.

В судовому засіданні заступник начальника Охтирського MB КВІ Тростянецького підрозділу подання підтримала та показала, що засуджений ОСОБА_1 за час відбування покарання показав себе з позитивної сторони, за місцем роботи характеризується позитивно, до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, іспитовий строк закінчився, в зв'язку з чим є необхідність звільнити його від відбування покарання.

Засуджений ОСОБА_1 в судовому засіданні показав, що дійсно 31.10.2006 р. він був засуджений Тростянецьким районним судом Сумської області за ч.2 ст. 296, ч.1 ст. 122, ч.1 ст. 70 КК України до 1 року 1 місяця обмеження волі, на підставі ст. 75, 76 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.

В даний час він відбув покарання, до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався. Тому просив звільнити його від кримінальної відповідальності.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає необхідним подання задовольнити.

Судом встановлено, що за вироком Тростянецького районного суду Сумської області ОСОБА_1 був засуджений за ч.2 ст. 296, ч.1 ст. 122, ч.1 ст. 70 КК України до 1 року 1 місяця обмеження волі, на підставі ст. 75, 76 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік. За час відбування призначеного покарання засуджений ОСОБА_1 громадський порядок не порушував, до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, за місцем роботи характеризується позитивно. В зв'язку з цим та враховуючи, що іспитовий строк закінчився, суд вважає за необхідне звільнити ОСОБА_1 від подальшого відбування покарання.

На підставі викладеного, ст. ст. 78 КК України, ст. 408 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, засудженого вироком Тростянецького районного суду Сумської області за ч.2 ст. 296, ч.1 ст. 122, ч.1 ст. 70 КК України до 1 року 1 місяця обмеження волі, на підставі ст. 75, 76 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік -звільнити від відбування покарання.

Постанова може бути оскаржена в Сумський апеляційний суд через Тростянецький районний суд протягом 7 діб з дня її оголошення.

Джерело: ЄДРСР 4064250
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку